SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

chello - Internet dla mistrzów

UPC TK zapewnia łącze dla World Cyber Game

chello broadband, dostawca szerokopasmowego Internetu w sieci UPC Telewizji Kablowej, zapewnia łącze internetowe polskim eliminacjom World Cyber Games 2003. Po raz trzeci polscy internauci stają w szranki o udział w wielkim finale WCG, który w tym roku odbędzie się w Seulu.

Szerokopasmowy Internet chello wspiera tegoroczne polskie eliminacje do World Cyber Games i zapewnia ich sprawny przebieg. Od początku lipca br. miłośnicy gier komputerowych walczą on-line o udział w wielkim polskim finale, który odbędzie się 6 września w Warszawie. W szranki stanęło już ponad 2 000 osób. Eliminacje on-line wyłonią grupę 68 osób, którzy we wrześniu będą walczyć w Warszawie o wyjazd do Seulu i szansę na zwycięstwo w światowym finale WCG.

- Tak prestiżowe i popularne wśród polskich internautów wydarzenie, jak zawody WCG wymagają perfekcyjnej organizacji i wykorzystania najbardziej zaawansowanych rozwiązań technicznych - mówi Mirosław Suszek, dyrektor ds. rozwoju UPC Telewizji Kablowej. - Fakt, że organizatorzy wybrali właśnie chello, to dla nas ogromy zaszczyt. Cieszymy się, że docenili szybkość i wydajność naszych łącz. chello to dostęp do szerokopasmowego Internetu przez 24 godziny na dobę za stałą miesięczną opłatą. Dzięki wydajności łączy chello organizatorzy World Cyber Games mogą być spokojni o sprawny przebieg polskich eliminacji.

To już trzecia edycja zawodów World Cyber Games, które odbywają się od 2000 roku. W ubiegłym roku wzięło w nich udział ponad 3 tys. Polaków. W tym roku polskim eliminacjom patronuje Prezydent Rzeczpospolitej Aleksander Kwaśniewski. Na światowy finał do Seulu, który potrwa od 12 do 18 października, zjedzie ok. 600 graczy z 55 państw. Łączna pula nagród to 400 tys. dolarów. Organizatorem polskiej edycji WCG jest Samsung.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: chello - Internet dla mistrzów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl