SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Citi Mobile z aplikacją na iPhone'a

Citi Handlowy udostępnił swoim klientom detalicznym aplikację bankowości mobilnej na telefony iPhone.

Citi Mobile z aplikacją na iPhone'a

Aplikacja Citi Mobile jest dostępna w oficjalnym sklepie firmy Apple – App Store. Można ją pobrać bezpośrednio z telefonu lub poprzez program iTunes. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać zwrot "Citi Handlowy". Link do pobrania aplikacji można znaleźć także pod polem logowania, wchodząc z komórki na www.mobile.citibank.pl.

Po zainstalowaniu aplikacji Citi Mobile na stronie "przed logowaniem" pojawia się 6 ikonek ze skrótami do takich serwisów jak "Promocje" (link do strony z promocjami Citi Handlowy), "Rabaty" (link do strony z wyszukiwarką rabatów dla posiadaczy kart płatniczych Citi Handlowy), "Program a La Carte" (link do strony programu) i "Citi Mobile" z serwisem informacyjnym dotyczącym bankowości mobilnej.


Użytkownicy iPhone'ów - podobnie jak posiadacze telefonów z system operacyjnym Android, dla których Citi Mobile udostępnił aplikację kilka dni wcześniej - mogą korzystać z usługi "B2T", ułatwiającej realizację szybkich przelewów przez telefon. Wystarczy lekkie stuknięcie się smartfonami, by z konta jednego klienta Citi Handlowy przelać pieniądze na konto drugiego klienta.

Aplikacja oferuje dostęp do konta i karty kredytowej, pozwalając klientom m.in. sprawdzić saldo i historię swojego rachunku, konta oszczędnościowego, depozytu czy karty kredytowej, dokonać przelewów pomiędzy własnymi rachunkami oraz zewnętrznych do zdefiniowanych odbiorców krajowych, przelewów "bump to transfer", spłacić zadłużenie na karcie kredytowej czy doładować komórkę na kartę.

Citi Mobile dostępny jest dla wszystkich klientów indywidualnych bankowości internetowej Citi Handlowy. Bank zachował dotychczasowe zasady logowania - klient korzysta z tej samej nazwy użytkownika i hasła, które używa do systemu Citibank Online. Działania realizowane na Citi Mobile zabezpieczane są przez szyfrowane połączenia protokołem SSL.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Citi Mobile z aplikacją na iPhone'a

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl