SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Coca-Cola Zero niestandardowo reklamuje się w portalach internetowych

Na stronach głównych polskich portali internetowych prowadzona jest niestandardowa odsłona kampanii reklamowej Coca-Coli Zero "To możliwe!". Akcja obejmuje nakładki video imitujące oryginalne treści stron.

Coca-Cola Zero niestandardowo reklamuje się w portalach
internetowych

Nakładki reklamowe wykorzystywane w niestandardowej osłonie kampanii reklamowej Coca-Coli Zero na stronach głównych polskich portali internetowych składają się z tekstów udających oryginalne wiadomości oraz początkowo statycznych sekwencji video. Po chwili od otworzenia serwisu animacje są kolejno odtwarzane, budując historię opowiadającą rozwinięcie hasła głównego akcji: "To możliwe!". Ta nietypowa kreacja ma być atrakcyjna wizualnie dla odbiorców i angażować ich emocjonalnie.

coca

Akcja jest prowadzona kolejno w portalach o2.pl (całodzienna emisja 29 czerwca), Interia.pl (30 czerwca) i Onet.pl (2 lipca).

Kampanię przygotowała agencja K2 Internet.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Coca-Cola Zero niestandardowo reklamuje się w portalach internetowych

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
THCusz
taki nik mam na gronie. Wszystko zaczęło się w czasie wyborów do ero parlamentu. W opisie pisze o wspór pacy to że ludzie tracą więcej Energi jak walczą ze sobą a wspór pacą mogą osiągnąć więcej tak. Tak przedstawiłem line którą ciągnąć dwie osoby ciągnąc line z dwóch stron człowiek traci a jeśli ciągnie ją z jednej strony zyskuje jedna i druga osoba zyskuje nie tracąc Energi. I że każde dziecko o tym wie W końcu partia PiS wgrywa wybory bo ludzie zyskują współpracą niechceń żeby ludzie z OP byli poszkodowani i przeproszę. tylko dla tego że chce uniknąć zbędnego zamieszania w polityce. kolejną rzeczą którą umieściłem w internecie było coś o makro ekonomi związane pieniędzmi i z kryzysem. Dwa polskie banki przygotowane były przed kryzysem. A krys poprzedziły później kredyty hipoteczne w satanach. wszystko przygotowania były bez wcześniej wiedzy o kryzysie. Nie chce się wmieszać w politykę bo mam na celu inne życie. Chcibym podziękowć niektórym ludzią za współprace nie tyko politykowi prawie dwa lata temu. Doszły mnie plotki że zkończenie zbliża wielkimi krokami. Wiem że dwie osoby mogą pomuc oczyści moje imie i tina tekila a tu buziaczki:* tyko czekają na zakoniczenie
8 8
odpowiedź