SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Cube Group rusza z agencją direct marketingową LeadR

Agencja performance marketingowa Cube Group wyodrębniła spółkę LeadR specjalizującą się w marketingu bezpośrednim. Jej szefem został Sebastian Białousz.

Cube Group rusza z agencją direct marketingową LeadR

LeadR będzie się zajmować przede wszystkim przygotowywaniem i realizacją projektów marketingowych opartych na komunikacji SMS-owej i emailowej. Firma oferuje też m.in. działania związane z pozyskaniem baz danych w celu dalszej monetyzacji, monetyzację zewnętrznych baz danych, udostępnienie własnych baz danych konsumenckich oraz normalizację baz danych klientów.

Prezesem LeadR został Sebastian Białousz (na zdjęciu), poprzednio przez prawie dwa lata business development manager w Cube Group, wcześniej związany m.in. z Interactive Marketing Partner Polska. - Nasze główne zalety to unikalna technologia oraz zespół specjalistów, którzy proponują efektywne działania bazodanowe w każdym zakresie - przekonuje Białousz. - Jeszcze w tym roku chcemy zostać liderem wśród firm realizujących działania direct marketingowe - zapowiada.

W firmie pracuje obecnie 5 osób. Jej pierwsi klienci to m.in. Top Secret, Vistula, Speak Up, pkt.pl i Navi Expert.

Uruchamiająca LeadR agencja Cube Group od dwóch lat zajmowała się direct marketingiem, gromadząc w swojej bazie danych milion rekordów. - Nie ukrywam, że nie widzę spektakularnych sukcesów na krajowym rynku marketingu bazodanowego. Wyodrębniając z naszych struktur nową spółkę, chcemy wnieść lepszą jakość i zmienić sposób myślenia o wykorzystaniu marketingu bezpośredniego w kampaniach - argumentuje Andrzej Cudny, prezes Cube Group.

Dołącz do dyskusji: Cube Group rusza z agencją direct marketingową LeadR

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Babys secret
Przecież cały ten Leadr handluje danymi osobowymi (numerami telefonów, adresami mailowymi). Oczywiście nikt nie widzi problemu. Problemy mają tylko nękani przez nich ludzie.
odpowiedź
User
Poszkodowany
Potwierdzam , sprzedają mój adres mailowy, nie mając mojej zgody. Kontaktowałem się z nimi telefonicznie,to podobno jakaś kobieta wyraziła zgodę ,abym ja otrzymywał spam !!!! Gdy temu zaprzeczyłem pracownik tej firmy w wulgarny sposób co cytuję : jeb.ł Cię pies" i się rozłączył. Chyba nie trzeba dalej opisywać działań tej żenującej firmy. Zwykły handel danymi osobowymi, za który w naszym kraju pozwalają wszysyc,a potem się dziwią,że mają nabrane jakieś kredyty.
odpowiedź