SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"CyberMycha" świętuje

W czerwcu 2005 miesięcznik dla dzieci "CyberMycha" obchodzi piątą rocznicę wejścia na rynek.

"CyberMycha" to czasopismo o grach komputerowych i programach multimedialnych adresowane do dzieci w wieku 8-12 lat.

Sprzedaż jubileuszowego numeru "CyberMychy" wspierała kampania reklamowa. Spoty emitowane były w TVP 1 i TVP2, Polsacie i w kanałach dziecięcych.

Z okazji urodzin pisma w czerwcowym numerze na dołączonej płycie CD znajdują się  trzy pełne polskie wersje gier. W gazecie młodzi czytelnicy znajdą opisy i recenzje nowych gier dla dzieci, komiksy, 5 konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, informacje o bezpiecznych stronach z grami w internecie oraz przegląd gier nawiązujących tematyką do Gwiezdnych Wojen. Integralną część czasopisma stanowi także ranking najpopularniejszych gier CyberTop 5, duży plakat z motywami gier oraz strony redagowane przez czytelników: skrzynka CyberPomocy, recenzje użytkowników gier oraz Kącik Żartownisia.

- Celem magazynu jest nie tylko zabawa, ale również edukacja. Zwracamy baczną uwagę na obecność scen brutalnych w grach i staramy się podkreślać walory edukacyjne gier i programów - np. doskonalenie refleksu czy umiejętności logicznego myślenia. Gwarantujemy tym samym bezpieczną zabawę z komputerem i jesteśmy przewodnikiem dla rodziców, którzy chcą wiedzieć, w co grają dzieci - mówi Aleksandra Szalbierz, redaktor naczelna "CyberMychy". - Stawiamy także na interaktywność, stały kontakt z naszymi odbiorcami. Nasi czytelnicy sami piszą recenzje gier, chętnie zasięgają rad redakcyjnych ekspertów; dużą popularnością cieszy się również forum internetowe.

"CyberMycha" to pismo dynamicznie redagowane, kolorowe, pełne ilustracji. W Polsce jego nakład sięga 70 tys. egzemplarzy; tytuł ukazuje się także na rynku czeskim pn. "KyberMys". Do każdego numeru gazety dołączona jest płyta CD, na której zawsze znajduje się pełna wersja gry dla dzieci, liczne dema, tapety, darmowe programy, sterowniki i łatki do gier.

Wydawcą pisma jest Egmont Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "CyberMycha" świętuje

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl