SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Cyfrowy Polsat i Plus rozpoczęły wzajemną sprzedaż usług

Cyfrowy Polsat oraz Polkomtel rozpoczęły wzajemną sprzedaż usług, poinformowały spółki w komunikacie.

Cyfrowy Polsat i Plus rozpoczęły wzajemną sprzedaż usług

"Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 11 kwietnia br. wybrane punkty sprzedaży Cyfrowego Polsatu rozpoczną sprzedaż telefonicznych ofert Plus Abonament, Plus Mix i Plus dla firm sieci Plus, a punkty sprzedaży Plusa będą oferowały usługi telewizyjne platformy. Współpraca ta oznacza zwiększenie dostępności usług i uatrakcyjnienie portfolio ofert obydwu operatorów, wzrost potencjału sprzedaży w wyniku dotarcia z atrakcyjnym produktem do klientów partnera oraz w konsekwencji zwiększenie ich satysfakcji. W pierwszym etapie oferta partnera będzie dostępna w około 200 Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i blisko 200 punktach sprzedaży sieci Plus" - czytamy w komunikacie spółek.

Spółki poinformowały też, że klienci Cyfrowego Polsatu oraz Plusa będą mogli skorzystać z promocji kierowanych do osób korzystających aktualnie z produktów tylko jednej firmy lub posiadających już dwie usługi i przedłużających umowę na co najmniej jedną z nich.

Polkomtel, operator mobilnej sieci Plus, miał 1042,00 mln zł skonsolidowanego zysku netto w 2011 roku wobec 1157,00 mln zł zysku rok wcześniej. Przychody wyniosły 7312,00 mln zł wobec 7673,00 mln zł rok wcześniej.

W 2011 roku grupa Cyfrowy Polsat miała 160,19 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 258,47 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 2365,93 mln zł wobec 1482,46 mln zł. Dane nie są w pełni porównywalne ze względu na przejęcie TV Polsat, która jest konsolidowana od kwietnia zeszłego roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Cyfrowy Polsat i Plus rozpoczęły wzajemną sprzedaż usług

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mega
Czy dotyczy to tez dystrybucji kart do darmowego internetu Aero2??
8 8
odpowiedź
User
mimix
Brawa dla Polsatu i Plusa za to, że wykonano kolejny krok, klient jest zainteresowany istnieniem mocnych podmiotów na rynku, a dzięki wspólnemu działania, także w ramach LTE, firmy te są istotnie mocniejsze od konkurencji
8 8
odpowiedź