SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Czarny Tulipan dla Pekaes Multi-Spedytor

Pekaes Multi-Spedytor, członek Stowarzyszenia Wytwórców Produktów Markowych ProMarka, rozszerza swoją ofertę

Nowa usługa Multi Ekspres obejmuje dostarczanie na terenie całego kraju małych przesyłek kurierskich do firm.

"Multi Ekspres jest odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów - mówi Dariusz Ziental, Prezes Zarządu spółki - którzy współpracując z Pekaes Multi-Spedytor oczekiwali od nas również usługi przesyłek kurierskich na terenie Polski.
Multi Ekspres jest ofertą skierowaną do sektora B2B, stając się pośrednią konkurencją dla znanych marek kurierskich. Ofertę Multi Ekspres kierujemy, przede wszystkim, do naszych obecnych klientów. W ten sposób zapewniamy im kompleksową, pewną i szybką usługę."

Pomysł nadania nowej usłudze własnej marki został opracowany wspólnie z trójmiejską firmą Czarny Tulipan, która stworzyła nazwę Multi Ekspres, znak graficzny
i cały system wizualnego oblicza marki.

"Niewątpliwie, jest to sposób na to, aby nowa usługa Pekaes Multi-Spedytor zaistniała na rynku i "żyła własnym życiem" - mówi Konrad Węglewski, Prezes Zarządu firmy Czarny Tulipan - Nasze wnioski z analizy strategicznej wskazały, że Multi Ekspres powinien funkcjonować jako "marka wiązana" - posiadająca własne insygnia wizualne, wskazujące jednak na powiązania z Pekaes Multi-Spedytor. Stąd nazwa, znak marki i jej otoczka wizualna nawiązują pośrednio do obecnego systemu identyfikacji wizualnej Pekaes Multi-Spedytor."

To już drugie zlecenie, które realizuje Czarny Tulipan dla Pekaes Multi-Spedytor. Poprzednie polegało na zaprojektowaniu znaku jubileuszowego na 45-lecie Grupy Pekaes Multi-Spedytor.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Czarny Tulipan dla Pekaes Multi-Spedytor

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl