SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dagmara Brzezińska odpowiada za sprzedaż w zarządzie spółki zarządzającej Grupą InPost

Do zarządu Integer.pl - spółki zarządzającej działalnością Grupy InPost w Polsce - dołączyła Dagmara Brzezińska. Przeszła z platformy Allegro.

Dagmara BrzezińskaArticle

Dagmara Brzezińska będzie odpowiedzialna za sprzedaż krajową, klientów międzynarodowych, SME, obsługę klientów, procesy doskonalenia sprzedaży, a także wsparcie sprzedaży i implementację nowych produktów.

– Chciałbym przywitać Dagmarę Brzezińską na pokładzie naszej firmy. Liczymy na wzmocnienie naszych kompetencji w obszarze sprzedaży, obsłudze klientów krajowych i międzynarodowych oraz implementacji nowych produktów. To olbrzymie wyzwanie ale także szansa na pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży nowoczesnej logistyki w Europie – powiedział Rafał Brzoska, prezes zarządu Grupy InPost.

Dagmara Brzezińska wcześniej w Allegro

Dagmara Brzezińska do końca września 2021 roku zajmowała stanowisko commercial category management director oraz wcześniej market segment director (health & beauty, sport, kids, supermarket) w Allegro, gdzie rozwijała z sukcesem dział komercyjny odpowiadający za tworzenie oferty na platformie Allegro.pl. Odpowiadała tam również za współtworzenie rozwiązań technologicznych na ścieżce zakupowej konsumenta jako head of consumer business unit.

Wcześniej pracowała jako Country Manager na Polskę, rozwijając platformę kosmetyczną iperfumy.pl – obecnie notino.pl, gdzie przeszła z firmy Unilever. W Unileverze była dyrektorką marketingu dywizji kosmetycznej i zasiadała w zarządzie operacyjnym Unilever dla Polski i Bałtyków. Wcześniej przez 6 lat pracowała w firmie L’Oreal w Polsce oraz w Danii. Swoją karierę zaczynała w British American Tobacco na stażu menedżerskim oraz w firmie Coty.

Dagmara Brzezińska jest absolwentką SGH na wydziale Finansów i Bankowości, absolwentką The Chartered Institute od Marketing w Londynie (CIM) oraz Studiów Podyplomowych Digital Business w Fundacji Emeritus dla Columbia Business School & MIT.

W kwietniu br. InPost zapowiedział, że do końca roku uruchomi kilkanaście kolejnych hubów logistycznych, natomiast Paczkomaty będzie instalował także na terenie inwestycji mieszkaniowych i wielofunkcyjnych dewelopera Echo Investment.

W trzecim kwartale br. przychody InPostu wzrosły o 18 proc. do 1,274 mld zł, a skorygowany zysk EBITDA - o 73 proc. do 409 mln zł. Wzrosty były niższe w związku z przejęciem na początku lipca br. za 513 mln euro francuskiego operatora Mondial Relay.

Dołącz do dyskusji: Dagmara Brzezińska odpowiada za sprzedaż w zarządzie spółki zarządzającej Grupą InPost

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl