SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dana Kryńska na czele działu marketingu i komunikacji grupy Accolade

Dana Kryńska objęła stanowisko dyrektor działu marketingu i komunikacji grupy Accolade. Zastąpiła Martina Havle, który rozstał się z firmą.

Dana Kryńska Article

Dana Kryńska odpowiada za wszystkie działania marketingowe Accolade w Czechach, ale także w Niemczech, Polsce i na Słowacji. Razem z agencjami AMI Communications i Visualio w Czechach oraz Mariel & Haan Communications w Polsce będzie czuwała nad wizerunkiem spółki.

Ma 12-letnie doświadczenie zawodowe, które zdobywała w międzynarodowych firmach jak Asset Management czy Pioneer Investments.

Kryńska w ostatnich latach była również odpowiedzialna za dział PR w Czeskim Stowarzyszeniu Rynku Kapitałowego. W przeszłości zajmowała stanowisko managera w agencjach takich jak Stance Communications i Crest Communications, gdzie wspierała klientów z branży finansowej. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w Komerční Banka i Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju.

Dana Kryńska jest absolwentką Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Finansów i Administracji o specjalizacji komunikacji marketingowej.

Accolade działa na rynku nieruchomości komercyjnych, oferującym m.in. magazyny i hale produkcyjne.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dana Kryńska na czele działu marketingu i komunikacji grupy Accolade

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl