SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Danuta Holecka gospodynią poradnika medycznego na antenie TVP3

Szefowa „Wiadomości”, Danuta Holecka, będzie gospodynią nadawanego cyklicznie krótkiego programu w nowej ramówce TVP3, pt. „Na zdrowie. Poradnik medyczny TVP3”. Będzie także prowadziła (na zmianę z innymi dziennikarzami) codzienne „Echa dnia”.

Danuta Holecka Article

„Echa…” to program publicystyczny, w którym prowadzący wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia bieżące wydarzenia polityczne i społeczne. Audycja nadawana jest od poniedziałku do piątku, o godz. 22.20 i w zamyśle ma być podsumowaniem kończącego się dnia. Holecka - prowadząca przygotowywany przez TAI program „Gość Wiadomości” i niektóre wydania „Minęła 20” - zdaniem szefostwa TVP3, znakomicie odnajdzie się w roli gospodyni takiego właśnie programu.

„Na zdrowie. Poradnik medyczny TVP3”

Inną propozycją w nowej ramówce TVP3, którą poprowadzi prezenterka „Wiadomości”, będzie „Na zdrowie. Poradnik medyczny TVP3”. Audycja zadebiutuje na antenie w poniedziałek, 4 października o godz. 12.20 (to stała pora nadawania), będzie emitowana raz w tygodniu. Jak anonsuje nadawca – każdy odcinek ma być „pojedynkiem pomiędzy dietetyczką (Anna Jelonek) a kucharzem (Dawid Budzich) o ciało (i duszę) gościa programu, a więc i o sympatię widza”. Program trwa 7 minut.

Danuta Holecka z Telewizją Polską jest związana od ponad 30 lat. W tym czasie m.in. prowadziła główne i boczne wydania „Wiadomości”, od czego została odsunięta jesienią 2010 roku (dziennikiem zaczęła wówczas kierować Małgorzata Wyszyńska). Ponownie serwis zaczęła prowadzić w styczniu 2016 roku (po tym jak prezesem Telewizji Polskiej został Jacek Kurski). W maju 2019 roku została szefową „Wiadomości”. W końcu kwietnia br. zniknęła z ekranów telewizorów – z powodów zdrowotnych. Wróciła do wszystkich prowadzonych przez siebie programów w czerwcu.

Zmiany w ramówce TVP3 wchodzą w życie 4 października. Mają na celu dość szybką (w perspektywie trzech lat) poprawę pozycji tej anteny i wywindowanie jej na trzecie miejsce pod względem oglądalności w grupie TVP.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Danuta Holecka gospodynią poradnika medycznego na antenie TVP3

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Perła
Jeśli program prowadzi Danka, to nikomu oglądanie jej na zdrowie nie wyjdzie!
9 4
odpowiedź
User
Michał Kichał
Danka ma ten luksus, że ona sama nigdy nie układała sobie pytań do programów. Do historii przejdą jej prośby o radę skierowane do makijażystek: ale o co ja mam zapytać?

Teraz nie ma tego problemu. Gotowe pytania dostaje z Nowogrodzkiej.
7 3
odpowiedź
User
Danuta
MAN NADZIEJĘ,ŻE PEWNEGO DNIA ZOSTANIE WYRZUCONA NA BRUK I NIKT NIGDY JEJ NIE ZATRUDNI.
4 4
odpowiedź