SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Daria Pawlewska redaktorem naczelnym magazynu „Kukbuk”. „Upraszczamy procesy decyzyjne”

Daria Pawlewska, wydawczyni i współzałożycielka dwumiesięcznika kulinarnego „Kukbuk” (Wydawnictwo Kukbuk) została jego redaktorem naczelnym. Dotychczasowa naczelna, Agata Michalak, pozostaje w piśmie jako dziennikarka.

Daria PawlewskaArticle

Pawlewska dotychczas odpowiadała za kwestie wydawnicze i była redaktor naczelną wydań specjalnych magazynu - i tak też pozostanie. Oprócz tego szefuje też regularnym wydaniom. Jej zastępczynią na nowym stanowisku została Barbara Starecka.

Agata Michalak, która do końca lutego pełniła funkcję szefowej wydań drukowanych, jest teraz współpracownikiem redakcji.

Stanowisko sekretarza redakcji objął Przemek Karolak, ostatnio związany z pismem „Podróże”, a redaktorami działów są Dariusz Klimczak (dotychczasowy sekretarz redakcji) i Katarzyna Stadejek (autorka tekstów). Dyrektorem kreatywnym i artystycznym wydawnictwa pozostaje Oliwia Gede-Niewiadomska.  
 
Jak podano w komunikacie "zmiany w wydawnictwie wynikają z potrzeby ujednolicenia jego struktury organizacyjnej".

- Działamy już ponad cztery lata. W pierwszym roku opublikowaliśmy sześć dwumiesięczników, ale już w kolejnym rozszerzyliśmy portfolio marki o tematyczne wydania specjalne. Obecnie wydajemy sześć wydań regularnych i cztery specjalne. Ukazujemy się w druku raz w miesiącu, do tego trzeba dołożyć intensywnie rozwijającą się wersją on-line. W tej sytuacji potrzebowaliśmy uproszczenia procesów decyzyjnych. Ujednolicenie funkcji redaktora naczelnego wszystkich wydań pozwoli na to - komentuje Daria Pawlewska.

Nakład dwumiesięcznika „Kukbuk” wynosi 43 tys. egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Daria Pawlewska redaktorem naczelnym magazynu „Kukbuk”. „Upraszczamy procesy decyzyjne”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl