SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Darmowy internet w komunikacji miejskiej od ING

Na ulicach 12 polskich miast pojawiły się autobusy komunikacji miejskiej, w których można bezpłatnie korzystać z internetu. W ten sposób ING Bank Śląski kontynuuje kampanię „WIFI Express”.

Darmowy internet w komunikacji miejskiej od ING

W ramach akcji "ING Autobusy WIFI", na ulice 12 polskich miast (Warszawa, Kraków, aglomeracja katowicka, Łódź, Poznań, Trójmiasto, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Opole, Rzeszów, Szczecin) wyjedzie w sumie 80 pojazdów wyposażonych w mobilne hot spoty, umożliwiające pasażerom bezpłatne połączenie z internetem. W Trójmieście akcją zostaną objęte także dwa pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej.

Autobusy z bezpłatnym dostępem do internetu od ING będą jeździć po ulicach polskich miast w maju i czerwcu br. Będzie je można rozpoznać po pomarańczowym kolorze i informacji „Tu masz darmowy internet od ING”. Aby skorzystać z internetu, należy spośród dostępnych sieci połączyć się z „ING Autobus WIFI” lub „ING SKM WiFi”.

Akcja jest kontynuacją rozpoczętej w grudniu 2011 r. kampanii ING Banku Śląskiego „WiFi Express”, promującej internetowe Konto Direct. W spotach wystąpili m.in. Beata Tyszkiewicz (więcej na ten temat) i Jacek Braciak (więcej na ten temat). Najnowszą reklamę z tej serii można obejrzeć tutaj .

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Darmowy internet w komunikacji miejskiej od ING

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl