SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dawid Frik za Wojciecha Sitka dyrektorem biura promocji Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu

Dawid Frik, dotychczasowy rzecznik prasowy Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, objął stanowisko dyrektora biura promocji uczelni. Zastąpił Wojciecha Sitka, który będzie zarządzał biurem rekrutacji DSW.

Article

Pełnione do tej pory funkcje - rzecznika prasowego DSW oraz pełnomocnika rektora ds. współpracy z absolwentami DSW - pozostaną w zakresie obowiązków Frika. Nadal będzie on również prowadził zajęcia ze studentami w obszarze public relations, marketingu, e-PR, mediarelations oraz zarządzania.

Dodatkowo, poza działalnością w DSW, Frik udziela się w środowisku dolnośląskich organizacji pozarządowych i podejmuje działania na rzecz ich integracji, m.in. był inicjatorem i koordynatorem Dolnośląskiego Forum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej przy Hali Stulecia we Wrocławiu, gdzie pracował na stanowisku starszego specjalisty ds. marketingu i sprzedaży. Wcześniej otrzymał również nominację w plebiscycie "Akcja akacja. Akcja dąb" dla Niezwykłych Dolnoślązaków, organizowanym przez Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych.

Dawid Frik jest absolwentem DSW we Wrocławiu. Ukończył z wyróżnieniem studia I stopnia na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz studia II stopnia na specjalności zarządzanie wizerunkiem i e-PR. Był jednym z laureatów stypendialnego konkursu rektora na najlepszą pracę licencjacką. W Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu ukończył podyplomowe studia menedżerskie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dawid Frik za Wojciecha Sitka dyrektorem biura promocji Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pracownik
Po artykule widać, kogo promować będzie nowy Dyrektor Biura Promocji...
9 10
odpowiedź
User
GEORG
I to jest to . Wreszcie stawiamy na młodość , przyszłość i kompetencje. GRATULUJEMY.
12 8
odpowiedź
User
Do nick: pracownik
...chyba komuś coś ... ściska?! 😂😂😂
10 8
odpowiedź