SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Debiut nie był hitem

Finał "Debiutu" oglądało tylko 1 134 277 widzów

W niedzielę 20 kwietnia w Polsacie zakończyła się pierwsza edycja programu "Debiut". Główną nagrodę, rolę w serialu "Samo życie", wygrał 19-letni Arkadiusz Smoleński z Kijewic koło Przasnysza.

Sam program nie był hitem. Pierwsze odcinek "Debiutu" obejrzało 3 739 244 widzów. Potem było już tylko gorzej. Finałowy program obejrzało 1 134 277 widzów.

Oto szczegółowe dane:

DatesAMRSHR %
2003-02-09 (Sun)3 739 24424,58%
2003-02-13 (Thu)3 200 41222,07%
2003-02-16 (Sun)2 970 83018,60%
2003-02-20 (Thu)2 063 39212,74%
2003-02-23 (Sun)2 358 32714,81%
2003-02-27 (Thu)1 813 25413,86%
2003-03-02 (Sun)1 807 20611,89%
2003-03-05 (Wed)1 111 9426,11%
2003-03-06 (Thu)1 864 79514,17%
2003-03-09 (Sun)1 538 2998,41%
2003-03-12 (Wed)1 218 4856,95%
2003-03-16 (Sun)1 504 4058,64%
2003-03-23 (Sun)1 630 9739,78%
2003-03-30 (Sun)1 392 0719,05%
2003-04-06 (Sun)1 676 4689,60%
2003-04-13 (Sun)1 180 8797,86%
2003-04-20 (Sun)1 356 40610,23%
2003-04-20 (Sun)1 134 2778,79%
średnio1 903 70712,24%

Dane: AGB Polska

Polsat nie planuje drugiej edycji programu "Debiut".

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Debiut nie był hitem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl