SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

DeeZee, CCC i InPost zachęcają, by dać drugie życie butom i ubraniom

Pod hasłem "Nie wyrzucaj, oddaj i skorzystaj – Ty i planeta!" marka DeeZee wspólnie z firmą obuwniczą CCC prowadzą akcję, w której zachęcają do wzięcia udziału w projekcie EKOzwroty prowadzonym przez InPost.

fot.mat.pras.Article

Firma CCC jest wyłącznym partnerem obuwniczym inicjatywy EKOzwroty, której pomysłodawcą i organizatorem jest InPost. Teraz, do akcji przystępuje także kolejna marka z portfolio Grupy – DeeZee.

W ramach tek akcji każdy może oddać m.in. nieprzydatne obuwie i ubrania do dowolnego urządzenia Paczkomat.

- Na pewno wielu z nas ma w swojej garderobie ubrania i obuwie, których już nie nosi. Dzięki inicjatywie EKOzwroty można teraz przekazać te rzeczy do ponownego wykorzystania. Po odpowiednim przygotowaniu trafią one do potrzebujących, zostaną ponownie wprowadzone do obiegu lub przetworzone na półprodukty do kolejnych rzeczy. Akcja ma na celu minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko i ograniczenie liczby sztuk odzieży trafiających na śmietniki. Warto łączyć siły w trosce o wspólne dobro jakim jest środowisko naturalne - mówi Dominika Żak, prezeska Zarządu DeeZee.

Każdy, kto włączy się do akcji, oddając w niej buty dowolnej marki, otrzyma drogą sms jednorazowy kod zniżkowy upoważniający do 10 proc. rabatu na zakupy na ccc.eu i 15 proc. na wybrane modele na deezee.pl. Wystarczy wejść na www.inpost.pl/ekozwroty i wypełnić formularz. Na paczce, bez zbędnego drukowania etykiet, wpisać jej numer, a na koniec, zupełnie bezpłatnie nadać ją w dowolnym automacie Paczkomat InPostu.

Ekologia jest jednym z elementów strategii CSR grupy CCC

CCC równolegle prowadzi akcję "Daj Swoim Butom Drugie Życie", w której w sklepach stacjonarnych CCC można oddawać używane obuwie. Jest ono następnie wykorzystywane  w odpowiedzialny sposób.

Sieć wycofała także torby plastikowe ze sklepów stacjonarnych i online i używa tylko papieru z recyklingu, a w jej ofercie można również znaleźć produkty ze zrównoważonych kolekcji.
 

Dołącz do dyskusji: DeeZee, CCC i InPost zachęcają, by dać drugie życie butom i ubraniom

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl