SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dominik Czarnota za Arkadiusza Pernala na czele Naszej Klasy

Dominik Czarnota przejmuje funkcję prezesa Naszej Klasy, spółki zarządzającej serwisem NK.pl. Zastępuje na tym stanowisku Arkadiusza Pernala.

Dominik Czarnota za Arkadiusza Pernala na czele Naszej Klasy

Dominik Czarnota (na zdjęciu) zapowiada, że Nasza Klasa pod jego kierownictwem będzie kontynuowała i rozwijała dotychczasową strategię obecności na rynku internetowym. Czarnota chce się skupić na umacnianiu pozycji NK.pl jako lidera serwisów społecznościowych w Polsce oraz na tworzeniu nowych źródeł przychodów dla firmy.

 

Dominik Czarnota pracuje w Naszej Klasie od września 2008 roku. Początkowo jako pełnomocnik zarządu ds. e-commerce współtworzył struktury handlowe spółki, a od ub.r. był kompleksowo odpowiedzialny za jej przychody. Wcześniej był związany z Interią i PTK Centertel (Orange). Studia w zakresie zarządzania i marketingu ukończył na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Pracę w Naszej Klasie kończy Arkadiusz Pernal, który pełnił funkcję prezesa spółki od listopada 2008 roku, a z serwisem był związany od początku jego istnienia. – Wypełniłem dwa podstawowe cele, które miałem na tym stanowisku: udało się uzupełnić struktury dynamicznie rozwijającej się firmy oraz przekształcić start-up w stabilny biznes internetowy – opisuje Pernal. – Dla mnie osobiście, po blisko 5 latach intensywnej pracy dla Naszej Klasy, przyszedł czas na zmiany, na zmierzenie się z nowymi wyzwaniami – uzasadnia.

Struktura właścicielska Naszej Klasy pozostaje taka sama, a zmiana na stanowisku prezesa formalnie zostanie potwierdzona w maju. Oprócz Dominika Czarnoty spółkę tak jak dotychczas będzie reprezentował Marcin Chruszczyński, członek zarządu i szef operacyjny.
 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dominik Czarnota za Arkadiusza Pernala na czele Naszej Klasy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl