SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dominik Siadak szefem ASAP&ASAP Media, Jacek Redźko na czele ASAP&ASAP Video

Agencja ASAP&ASAP Communication wydzieliła w swojej strukturze kompetencje mediowe oraz produkcji treści wideo. Na ich czele stanęli Dominik Siadak (media) oraz Jacek Redźko (wideo).

ASAP&ASAP Media specjalizować będzie się w kampaniach digital z naciskiem na kampanie performance. Swoje usługi kieruje do małych i średnich klientów, operujących budżetami w przedziale 10-200 tys. złotych. Zespołem kieruje Dominik Siadak, chief strategy officer w ASAP&ASAP Communication.

ASAP&ASAP Video jest agencją wideo-contentową z wewnętrznymi kompetencjami produkcyjnymi. Specjalizuje się w produkcji nisko i średnio budżetowych spotów video, filmów edukacyjnych oraz animacji, szczególnie do internetu. Szefem agencji został Jacek Redźko, chief creative oficer ASAP&ASAP Communication.

- Celem powołania ASAP&ASAP Video jest dostarczenie klientom filmów wysokiej jakości, w tym filmów edukacyjnych oraz animacji, w bardzo rozsądnych budżetach. Dzięki posiadaniu wewnętrznych mocy produkcyjnych jesteśmy w stanie zaoferować ceny średnio o 40 proc. niższe w porównaniu do cen rynkowych - komentuje Jacek Redźko.

Dominik Siadak i Jacek Redźko będą łączyli swoje dotychczasowe obowiązki z kierowaniem nowymi zespołami.

ASAP&ASAP Video w tej chwili realizuje spot dla jednej z marek z portfolio Roche Diabetes Care. ASAP&ASAP Media przejęła obsługę budżetów mediowych powierzonych ASAP&ASAP Communication.

ASAP Care 24, ASAP&ASAP Media, ASAP&ASAP Communication oraz ASAP&ASAP Video tworzą grupę agencji realizujących kompleksowe projekty digital.

Dołącz do dyskusji: Dominik Siadak szefem ASAP&ASAP Media, Jacek Redźko na czele ASAP&ASAP Video

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl