SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dominik Tzimas współpracownikiem PMPG

Dominik Tzimas rozpoczyna współpracę z Platformą Mediową Point Group. Ostatnio był członkiem zarządu Infor Biznes, prowadzi też własne firmy PowerMedia i Online Technologies.

Dominik Tzimas jako współpracownik Platformy Mediowej Point Group zajmie się opracowaniem projektu reorganizacji procesów wydawniczych, ze szczególnym uwzględnieniem nowych mediów. Zadaniem Tzimasa będzie rozwój i zwiększenie efektywności działu sprzedaży całej grupy PMPG.


Dominik Tzimas kieruje obecnie dwoma własnymi firmami: od września ub.r. – PowerMedia, a od początku br. – jako współwłaściciel – Online Technologies. Ta pierwsza doradza firmom mediowym w zakresie marketingu, mediów i zarządzania, natomiast ta druga tworzy i wdraża systemy i rozwiązania informatyczne dla działów personalnych.

Wcześniej Tzimas przez rok był wiceprezesem w spółce Infor Biznes, gdzie współtworzył koncepcję i realizował fuzję „Dziennika” z „Gazetą Prawną”, a następnie nadzorował sprzedaż reklam, marketing, organizację konferencji oraz działania w internecie. Z wydawnictwa odszedł z końcem lipca ub.r. (więcej na ten temat). Jeszcze wcześniej Tzimas pracował m.in. w Axel Springer i Wydawnictwie Bauer.

Dołącz do dyskusji: Dominik Tzimas współpracownikiem PMPG

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Cmentarny
rozwiązania informatyczne dla działów personalnych... ale przecież dziennikarzy już sie nie zatrudnia, bo zmarli z głodu. teraz są maszyny, które spisuja i kompilują. jak widać- sprzedaż gazet w związku z takimi rozwiązaniami rośnie błyskawicznie!
odpowiedź
User
pałka
To juz lepiej zatrudnic sie w cyrku. Tam pajacuje sie z definicji.
odpowiedź
User
centryfuga jest bezlitosna
wszyscy myślący i zaradni ludzie dawno zabrali się z tej branży...
odpowiedź