SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dorota Goluch redaktor naczelną serwisu Wyborcza.pl, Roman Imielski news editorem

Dorota Goluch została nową redaktor naczelną serwisu Wyborcza.pl (Agora). Zastąpiła na tym stanowisku Romana Imielskiego - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Dorota Goluch Article

Dorota Goluch była od września 2014 roku wydawcą serwisu Wyborcza.pl i zastępczynią redaktora naczelnego tego portalu. Teraz będzie odpowiadać m.in. za politykę wydawniczą strony głównej, współpracę z działem sprzedaży i wsparcie promocji subskrypcji.

Roman Imielski, który został szefem Wyborczej.pl w październiku ub. roku, został awansowany na szefa projektów międzynarodowych (news editor).

News editor to zupełnie nowe stanowisko w Agorze. Imielski będzie odpowiadał za kluczowe projekty dla gazety. Pierwszym z nich jest współpraca na zasadzie bezpłatnej wymiany materiałów między "Gazetą Wyborczą" i zagranicznymi tytułami. Drugim - stworzenie newsowej redakcji wideo dziennika w całej Polsce. W 2017 roku Agora będzie traktowała ten projekt priorytetowo. Trzecim priorytetem ma być usprawnienie współpracy w "Gazecie Wyborczej" między działami "Kraj" i "Wideo".

Ostatnią zmianą personalną jest przesunięcie Waldemara Pasia, ze stanowiska szefa działu wideo, na koordynatora projektów specjalnych w "Gazecie Wyborczej". Będzie pełnił funkcję łącznika pomiędzy wydawnictwem, a redakcją w przygotowywanych od 2017 roku kluczowych projektach.

Według badania Gemius/PBI w listopadzie ub.r. serwis Wyborcza.pl zanotował 6,16 mln realnych użytkowników i 63,9 mln odsłon.

Z danych ZKDP wynika, że w listopadzie ub.r. średnia sprzedaż ogółem „GW” wynosiła 129 786 egz.
 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dorota Goluch redaktor naczelną serwisu Wyborcza.pl, Roman Imielski news editorem

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kadrowy
Jakie plecy mają ci dwaj, że tworzy się dla nich stanowiska do nic nie robienia, a pobierania comiesięcznej pensji?
41 9
odpowiedź
User
PO
Jakie plecy mają ci dwaj, że tworzy się dla nich stanowiska do nic nie robienia, a pobierania comiesięcznej pensji?


Poczytaj ich tweety.
33 9
odpowiedź
User
Pan Adam
Najbardziej podoba mi się to:

"Ostatnią zmianą personalną jest przesunięcie Waldemara Pasia, ze stanowiska szefa działu wideo, na koordynatora projektów specjalnych w "Gazecie Wyborczej". Będzie pełnił funkcję łącznika pomiędzy wydawnictwem, a redakcją w przygotowywanych od 2017 roku KLUCZOWYCH PROJEKTACH".

Otóż kluczowym projektem Agory w roku 2017 będą kolejne zwolnienia grupowe .
50 12
odpowiedź
User
Iza
Brawo, Dorcia! Dobrze, że Agora Cię doceniła:)
18 12
odpowiedź
User
edgg
ale po co pracować w firmie która tylko zwalnia ?
40 11
odpowiedź