SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dostawca VoD z Luksemburga wchodzi do Polski

Alteox, luksemburska spółka specjalizująca się w Hotel TV, nadawaniu i dystrybucji treści wideo, kompleksowych usługach VoD oraz rozwoju aplikacji SmartTV, ogłosiła nawiązanie współpracy z MediaSpurs, w celu ekspansji na polski rynek.

Fot. Pixabay Fot. Pixabay

Alteox oferuje unikalne rozwiązanie Hotel TV, które zapewnia prawa dystrybucyjne i sygnały kanałów telewizyjnych dla hoteli na całym świecie za pośrednictwem Internetu i satelity. Dodatkowo, Alteox świadczy usługi doradcze w zakresie VoD, w tym kompleksowe rozwiązania Video on Demand w modelu White Label. Oferuje 15 tematycznych pakietów VoD z portfolio obejmującym ponad 35 000 tytułów w różnych językach.

Dostawca Hotel TV w Polsce

Współpraca z MediaSpurs ma na celu wprowadzenie polskich treści do międzynarodowej oferty Alteox oraz przedstawienie innowacyjnych produktów Alteox klientom w Polsce.

– Widzimy ogromny potencjał w rozszerzeniu obecności w Polsce z MediaSpurs jako naszym partnerem. Ich ekspertyza i zrozumienie lokalnego rynku doskonale uzupełniają naszą ofertę produktową. Razem dążymy do dostarczania wyjątkowej wartości naszym klientom i ich odbiorcom – mówi Sven Breckler, CEO Alteox. 

Agencja konsultingowa MediaSpurs specjalizuje się w marketingu i sprzedaży w mediach. Do Poslki weszła w lutym br. Na jej czele stoi Łukasz Wysocki.

Dołącz do dyskusji: Dostawca VoD z Luksemburga wchodzi do Polski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl