SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rusza emisja drugiego sezonu „DKF” w TVN Fabuła. „Program zyskał zaufanie ludzi kina”

Kanał filmowy TVN Fabuła realizuje nowe odcinki talk-show „DKF”, w którym Karolina Korwin-Piotrowska rozmawia z aktorami i twórcami. Premierę drugiego sezonu zaplanowano na czwartek 11 stycznia br. - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Widzowie przekonują się, że ludzie kina nie mają wiele wspólnego z głupota, tajnością, że mają swoje pasje i pięknie mówią o swej pracy - tłumaczy nam Korwin-Piotrowska.

Zdjęcie z planu "DKF", fot. Karolina Korwin-PiotrowskaArticle

„DKF” to autorski cykl Karoliny Korwin-Piotrowskiej, w którym dziennikarka spotyka się z przedstawicielami świata filmowego i rozmawia z nimi na temat kina i telewizji. Goście zdradzają m.in. anegdoty i ciekawostki zza kulis.

Każdy z trzynastu odcinków „DKF-u” poświęcony jest innemu tematowi. W kolejnych odsłonach Korwin-Piotrowska podyskutuje z gośćmi m.in. o polskiej animacji i najlepszych polskich scenografiach. Producentem audycji jest Remik Maścianica

- Ludzie kina, najwybitniejsze nazwiska, siadają przy jednym stole i mają rzadką szansę porozmawiać o swej pracy, pochwalić się nią, ale i powygłupiać. Oni są przy tym stole, w tym studiu bardzo na luzie, niemal prywatni, czują się bezpiecznie. Cudowne jest to, że oni chcą tu przychodzić, program po zaledwie jednym sezonie zyskał ich zaufanie. To bezcenne. Widzowie zaś, wielu bardzo młodych, mają szansę przekonać się, że ludzie kina nie mają wiele wspólnego z głupotą, tajnością, że posiadają pasje i pięknie mówią o swej pracy - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Karolina Korwin-Piotrowska.

Premierę drugiej serii talk-show z TVN Fabuła zaplanowano na czwartek 11 stycznia br. o godz. 20.00. Pierwszy odcinek będzie poświęcony wielkim aktorskim przemianom, o których porozmawiają Borys Szyc, Justyna Wasilewska, Agnieszka Żulewska, Danuta Stenka i Jakub Gierszał.

Program zadebiutował w TVN Fabuła w sierpniu ub.r., a w studiu pojawiali się m.in. Agnieszka Wosińska, Joanna Kos-Krauze, Agnieszka Smoczyńska, Jacek Bromski, Magdalena Łazarkiewicz, Ryszard Bugajski czy Katarzyna Rosłaniec.

Karolina Korwin-Piotrowska przez 11 lat prowadziła w TVN Style „Magiel towarzyski”, którego produkcję zakończono w maju ub.r. Jesienią kobieca stacja pokazała jej nowy program pt. „#Sława”, w którym dziennikarka prezentowała przegląd tematów związanych ze zjawiskiem popularności.

Od tego tygodnia Karolina Korwin-Piotrowska i Michał Figurski prowadzą „Najgorsze państwo świata”, nową audycję poranną w Antyradiu.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w listopadzie 2017 roku udział TVN Fabuła w rynku telewizyjnym wyniósł 0,27 proc.

Dołącz do dyskusji: Rusza emisja drugiego sezonu „DKF” w TVN Fabuła. „Program zyskał zaufanie ludzi kina”

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
rurku
Co to znaczy w ogóle DKF, to jakiś skrót?
odpowiedź
User
Kama
Dyskusyjny Klub Filmowy, Rurku :)
odpowiedź
User
obserwator
Brawo Pani Karolino! Znakomity pomysł i znakomity program, ale nie dla idiotów.
odpowiedź