SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Drwale”, „Wymuszacz” i „Selekcja” nowościami Polsat Play

Kanał Polsat Play jesienią wprowadzi na antenę trzy nowe programy: serię „Drwale” Ireny i Jerzego Morawskich, cykl „Wymuszacz” Patryka Vegi oraz kultową już „Selekcję”. W sumie w jesiennej ramówce znajdzie się aż 10 polskich programów.

Article

„Drwale” to serial dokumentalny Ireny oraz Jerzego Morawskich, w którym pokażą oni widzom życie bieszczadzkich drwali, ludzi niepokornych i twardych, którzy wykonują niebezpieczny zawód, a w Bieszczadach często szukają azylu przed sądami, nieudanymi związkami, alimentami. Produkcja początkowo miała być emitowana w Polsat Play wiosną br., ale nie została ukończona. Trafi na antenę kanału w listopadzie br.

Patryk Vega zrealizował dla Polsat Play cykl „Wymuszacz”, opowiadający o pracy Tomasza Oświęcińskiego, trenera personalnego, który ma uczestnikach treningu wymusza porzucenie dawnego stylu życia, rezygnację z alkoholu i imprez. W programie widzowie zobaczą jak jego podopieczni ćwiczą w nietypowych miejscach, podciągając się na drążkach w autobusach czy przerzucając worki ziemi w sklepie ogrodniczym. Program nadawany będzie we wtorki o godz. 22.00.

Trzecią jesienną nowością będzie „Selekcja”, będąca zapisem kolejnej próby terenowej realizowanej na drawskim poligonie przez majora Arkadiusza Kupsa, byłego oficera jednostek specjalnych. Przez 10 dni w ciągłym stresie i przy ogromnej presji instruktorów realizowane są wyczerpujące konkurencje, przesłuchania i mordercze próby. W przeszłości zapisy „Selekcji” pokazywała m.in. TV4. W Polsat Play cykl oglądać będzie można w niedziele o 14.30.

Poza nowościami Polsat Play będzie jesienią kontynuować większość dotychczasowych programów. Pojawią się nowe sezony takich cykli jak „Autościema, czyli jak kupować by nie żałować”, „Polski lombard”, „Magicy z ulicy”, „Poszukiwacze historii”, „997 Fajbusiewicz na tropie”, „Chłopaki do wzięcia”  czy „Polacy w świecie”.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że średni udział Polsat Play we wrześniu br. w grupie komercyjnej wyniósł 0,56 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Drwale”, „Wymuszacz” i „Selekcja” nowościami Polsat Play

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kalikst
Jesienne nowości Polsatu Play typowo męskie i to lubię, chociaż każda z innej beczki (dokument, edukacja zdrowotna, adrenalina. ), co tylko na plus można odebrać.
8 8
odpowiedź