SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Dziadkowie i wnuki. Wspólna historia” w nowej kampanii społecznej

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka Fundacja Dzieci Niczyje rozpoczęła kampanię pod hasłem „Dziadkowie i wnuki. Wspólna historia”. Kreację akcji przygotowała agencja Havas Worldwide Warsaw.

Kampania „Dziadkowie i wnuki. Wspólna historia” podkreśla, jak ważne są bliskie relacje między wnukami a dziadkami oraz zachęca co zacieśniania tych więzi. Akcja jest skierowana głównie nastolatków, którym ma uświadomić, że ich życie może być o wiele ciekawsze dzięki częstym kontaktom z dziadkami. Z kolei dla starszych osób przygotowano ulotki w formie listu od wnuków zachęcającego do dzielenia się swoimi doświadczeniami oraz organizowane będą warsztaty edukacyjne z udziałem dzieci.

Kampania, która potrwa do czerwca, będzie prowadzona w radiu, prasie i internecie. Na Facebooku udostępniono aplikację, dzięki której można podzielić się zdjęciem i historią przedmiotu związanego z jakimś wydarzeniem z życia naszych dziadków. Ponadto w serwisie prowadzony będzie konkurs dla nastolatków na najciekawszą opowieść o swoim dziadku lub babci.

Organizatorem kampanii jest Fundacja Dzieci Niczyje, a honorowy patronat nad nią objęła Rzecznik Praw Obywatelskich prof. Irena Lipowicz. Reklamy na potrzeby akcji przygotowała agencja Havas Worldwide Warsaw.

Dołącz do dyskusji: „Dziadkowie i wnuki. Wspólna historia” w nowej kampanii społecznej

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dl
GIT!
odpowiedź
User
kibic
niemożliwe żeby babcia jeździła na takiego typu łyżwach w 1929 roku. Takie łyżwy produkowane były w latach 70-tych ubiegłego stulecia. Także Kampania trochę ściemnia... Pozdrawiam
odpowiedź
User
Dziobsky
Zima stulecia była na przełomie 1979/80. Czyli kampania bez ściemy.
odpowiedź