SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dzień Otwarty w TVP

Telewizja Polska – 22 maja - pod hasłem 'Telewizja wszystkich dzieci', organizuje dzień otwarty

Tego dnia Dzień Otwarty odbędzie się w siedzibie TVP przy  ul. Woronicza 17 w Warszawie oraz we wszystkich oddziałach terenowych w całej Polsce.

W Warszawie, Dzień Otwarty będzie trwał w godz. od 9.00 do 19.00. Goście będą mogli obejrzeć 4 duże studia produkcyjne (w godzinach 9.00-16.00), w których swoje oferty będą prezentować poszczególne Anteny: Program 1, Program 2, TVP 3 Regionalna oraz TV Polonia i nowy kanał tematyczny TVP Kultura. Każda z Anten zaprezentuje swoje najciekawsze programy przedstawiając elementy scenografii wybranych audycji. Zwiedzającym udostępnione zostan± także hale zdjęciowe, w których realizowane są popularne seriale "Klan", "Złotopolscy", "Bulionerzy". Będzie można zwiedzić także halę budowy dekoracji, magazyny kostiumów
i rekwizytów. Widzowie będą mieli możliwość spotkania z twórcami programów TVP, dziennikarzami, prezenterami, bohaterami i twórcami popularnych programów
i seriali, a także przedstawicielami kierownictwa Telewizji.

Przez cały dzień, wszystkie programy TVP: Program 1, Program 2, TVP3 Regionalna  i TV Polonia w specjalnych wejściach antenowych i programach informacyjnych będą na bieżąco relacjonowały przebieg Dnia Otwartego. Kamery będą rejestrowały to co będzie się działo w studiach, natomiast ekipy reporterskie będą towarzyszyły Gościom na festynie przed siedzibą TVP. Każdy z programów przygotuje po kilka wejść antenowych, podczas których prowadzący będą przyglądać się z bliska twórcom i sympatykom programów tworzących charakter poszczególnych Anten. Będą rozmowy z Gośćmi zwiedzającymi TVP, dziennikarzami, aktorami i twórcami programów. TVP3 Regionalna będzie relacjonowała przebieg imprezy w oddziałach terenowych TVP.

Na placu zabaw przed siedzibą Telewizji stanie scena, na której Widzowie będą mogli spotkać prezenterów, dziennikarzy, autorów i bohaterów programów dla najmłodszych widzów. Każdy program zaproponuje zabawy, konkursy i quizy. Michał Juszczakiewicz ("Od przedszkola do Opola") poprowadzi konkurs piosenki dziecięcej. Na scenie wystąpią także dzieci z programu "Teleranek" i "Budzik", zaprezentuje się także zespół programu "5-10-15", "Jedyneczka", "Songowanie na ekranie", wystąpią dziecięce zespoły taneczne z programu "Talent za talent". Będą  "Domisie" i "Lippy and Messy", a dla nieco starszej młodzieży gospodarze młodzieżowego programu kulturalnego "Parapet" przeprowadzą wywiady z autorami animowanych filmów humorystycznych "Kaktusy".

O godz. 17.15  koncert zespołu Golec u'Orkiestra, który wystąpi na scenie przed siedzibą TVP.

Z myślą o naszych najmłodszych widzach, przygotowany zostanie specjalny festyn z wieloma atrakcjami związanymi z telewizyjnymi programami adresowanymi do dzieci i młodzieży, tworząc klimat zabawy i rodzinnego pikniku. Zabawę animować będą postaci z telewizyjnych bajek i filmów dla dzieci,  m.in. Domisie i Smerfy. Programy i bajki dla najmłodszych będzie można zobaczyć w specjalnie przygotowanym kinie w namiocie. Młodzież będzie mogła wziąć udział w konkursie graffiti na specjalnie do tego celu przygotowanych ścianach - informuje TVP.

Wszyscy Widzowie odwiedzający siedzibę TVP podczas Dnia Otwartego otrzymają okolicznościowe upominki i specjalne karty z wizerunkami gwiazd dla łowców autografów - informuje TVP, wortal Wirtualnemedia.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Dzień Otwarty w TVP"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl