SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Dziennik Gazeta Prawna” uruchamia eDGP PRAWNIK

W ramach budowania silnej marki i doskonalenia produktu, „Dziennik Gazeta Prawna” (Infor PL) uruchamia cyfrową wersję gazety przeznaczoną dla prawników: eDGP PRAWNIK.

Article

eDGP PRAWNIK został stworzony z myślą o praktykujących prawnikach, adwokatach, sędziach, radcach prawnych, doradcach podatkowych, a także studentach prawa, by zapewnić im szybki i prosty dostęp do codziennych, aktualnych informacji prawnych i najnowszych zmianach w prawie.

Oprócz codziennego wydania „Dziennika Gazety Prawnej” eDGP PRAWNIK zawiera bogatą bazę wiedzy obejmującą m.in. sekcje:

  •    Wchodzą w życie, Wejdą w życie, Weszły w życie: zawsze aktualne informacje o zmianach w prawie
  •    Proces Legislacyjny: aktualności i analizy dotyczące tworzenia prawa – nie tylko polskiego, ale także w Unii Europejskiej
  •    Orzeczenia Sądów: najnowsze wyroki Sądu Najwyższego i Naczelnego Sądu Administracyjnego, kluczowych sądów Unii Europejskiej
  •    Prawo Cywilne, Prawo Karne, Prawo Podatkowe itd.: szczegółowe omówienia regulacji i zmian w przepisach, praktyczne komentarze autorytetów do tych zmian
  •    Z życia prawników: artykuły i informacje ze środowisk prawniczych (w tym także z rynku usług prawnych)
  •    Prawo Internetu i Ochrony Danych: kwestie prywatności cyfrowej i regulacje internetowe
  •    Orzecznictwo Europejskie: m.in. wyroki TSUE
  •    Prawo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych: regulacje zatrudnienia, prawa pracownicze.

„W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie prawniczym dostęp do aktualnych informacji jest niezbędny” – mówi Aneta Kowalska, dyrektor Marketingu i Sprzedaży Dziennika Gazety Prawnej. „eDGP PRAWNIK został stworzony, aby sprostać temu wyzwaniu, oferując prawnikom narzędzia do bycia zawsze o krok do przodu, tak żeby mogli trzymać rękę na pulsie przepisów nie tylko polskich, ale i europejskich” - dodaje.

Dostęp do eDGP PRAWNIK jest zdaniem firmy bardzo wygodny, użytkownik może korzystać z niego na każdym urządzeniu. Przejście do wersji PRAWNIK następuje przez zmianę ustawień na stronie eDGP www.edgp.gazetaprawna.pl.

Średnia sprzedaż wydania „Dziennika Gazety Prawnej” w trzecim kwartale br. wyniosła 26 619 egz. (spadek o 10,31 proc. w porównaniu do trzeciego kwartału ub.r.) (dane PBC).

We wrześniu br. Infor.pl miał 4,37 mln użytkowników, 14,8 proc. zasięgu oraz 3 minuty i 27 sekund przeciętnego czasu korzystania, a Gazetaprana.pl – 3,89 mln odwiedzających, 13,17 proc. zasięgu oraz 2 minuty i 29 sekund średniego czasu przebywania na stronach (dane Mediapanel).

W ub.r. grupa kapitałowa Infor PL osiągnęła wzrost przychodów o 7,5 proc. do 103,5 mln zł i wyniku netto z 4,55 mln zł straty do 11,07 mln zł zysku. Ryszard Pieńkowski z zysku otrzymał 1 mln zł dywidendy.

Dołącz do dyskusji: „Dziennik Gazeta Prawna” uruchamia eDGP PRAWNIK

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pytajnik
A kiedy zapowiadana rewolucja w internecie i pogon za wp i onetem? Czy jednak z tego nici bo prezesowi odmówili już wszyscy?
odpowiedź
User
Michał
Dobry ruch, dziennik gazeta prawna powinien pisac glownie o prawie. Brakuje serwisow i rzetelnych informacji dla prawnikow.
odpowiedź