SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Dziennik Gazeta Prawna” z dodatkiem specjalnym o reformie sądów. Egzemplarze rozdawane na ulicach Warszawy

W piątek 21 lipca br. w weekendowym wydaniu „Dziennika Gazety Prawnej” (Infor Biznes) ukaże się dodatek specjalny poświęcony przeprowadzanej przez parlament reformie wymiaru sprawiedliwości. Dodatek będzie rozdawany na ulicach Warszawy.

Article

W ośmiu kolumnach dodatku redakcja „DGP” przedstawia analizy i opisy, co zmieni się po wejściu w życie nowych ustaw o ustroju sądów powszechnych, Krajowej Rady Sądownictwa i Sądu Najwyższego.

- Przygotowaliśmy rzeczowe zestawienie faktów: porównanie istniejących i planowanych rozwiązań. I ich równie rzeczową analizę. Żeby każdy z nas mógł sam wyrobić sobie zdanie. Ocenić, gdzie i jak - w jakich proporcjach - rozkładają się racje i jakie stoją za nimi argumenty. Zważyć je, zwłaszcza gdy sprawa nie jest jednoznaczna. Odróżnić emocje bądź przekonania od zasługującego na uwagę uzasadnienia. Żebyśmy mogli chłodno i ze znajomością rzeczy przyjrzeć się także wymianie ciosów między władzą a opozycją. Popatrzeć, gdzie jest prawda, a gdzie polityczna demagogia - mówi Krzysztof Jedlak, redaktor naczelny „Dziennika Gazety Prawnej”.

W ramach akcji pro bono 12 tys. egzemplarzy dziennika z dodatkiem o reformie zostanie rozdanych, w tym 5 tys. egz. na ulicach Warszawy.

Weekendowe wydanie „DGP” będzie niemal w całości poświęcone reformie sądownictwa. Znajdą się w nim wywiady, opinie, komentarze i obszerna publicystyka związana z tym tematem.

Według danych ZKDP w maju br. średnia sprzedaż ogółem „Dziennika Gazety Prawnej” wynosiła 39 380 egz.

Dołącz do dyskusji: „Dziennik Gazeta Prawna” z dodatkiem specjalnym o reformie sądów. Egzemplarze rozdawane na ulicach Warszawy

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
prawnik
Źle się dzieje. Świat jest globalną wioską. A my zaczynamy używać słowa "zagraniczne" jako obelgi.
odpowiedź