SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Edyta Iwaniuk szefową działu wideo „Gazety Wyborczej”

Szefową redakcji wideo „Gazety Wyborczej” (Agora) i Wyborcza.pl została Edyta Iwaniuk. Prowadzi i zarządza zespołem wideo, koordynuje pracę reporterów i operatorów. Odpowiada także za linię redakcyjną, nowości programowe i rozwój części newsowej działu.

Edyta Iwaniuk Article

Wcześniej szefem działu wideo był Roman Imielski, który w listopadzie 2017 roku został kierownikiem działu krajowego „Gazety Wyborczej”.

Iwaniuk w Agorze od 15 lat

Edyta Iwaniuk jest związana z Agorą od 15 lat. Od 2004 do 2009 roku pracowała w Radiu TOK FM jako wydawca programów, reporterka, prowadziła również autorski program „Multi Kulti” czy była szefową działu Kultura. Od 2015 roku pracuje w dziale wideo „Gazety Wyborczej”, gdzie koordynowała pracę operatorów, realizowała reportaże oraz produkowała i wydawała programy. Do tej pory zrealizowała także autorski cykl „W pożyczonych garniturach” oraz multireportaż „Posłuchaj Polski”.

Wcześniej współpracowała nie tylko z „Gazetą Wyborczą”, ale i „Newsweekiem” czy „Metrem”, była także sekretarzem redakcji magazynu „Przekrój”.

Dyrektorem działu wideo, multimediów i festiwali „Gazety Wyborczej” pozostaje Joanna Parczyńska.

Według danych ZKDP w ub.r. średnia sprzedaż ogółem „Gazety Wyborczej” wynosiła 94 527 egz., o 14,8 proc. mniej niż rok wcześniej.

Natomiast portal Wyborcza.pl w listopadzie ub.r. zanotował 7 mln realnych użytkowników i 63,29 mln odsłon, wobec 5,99 mln użytkowników i 56,36 mln odsłon w listopadzie 2017 roku (według badania Gemius/PBI).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Edyta Iwaniuk szefową działu wideo „Gazety Wyborczej”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl