SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Elektrownia Powiśle wybiera do współpracy Big Picture i Kerris Select

Kompleks handlowo-usługowy Elektrownia Powiśle wybrał partnerów do obsługi medialnej. Digitalowy budżet mediowy obsłuży Kerris Select, business unit odpowiedzialny za performance marketing w ramach grupy Kerris. Za obsługę PR odpowiada Big Picture.

Article

W ramach współpracy z Elektrownią Powiśle Kerris Select odpowiada za planowanie i zakup mediów internetowych oraz optymalizację budżetów z dużym naciskiem na kanały social media oraz Google. Ponadto zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem stron internetowych.

Jedną z realizowanych przez Kerris Select kampanii jest świąteczna strona internetowa z inspiracjami prezentowymi i rekomendacjami gwiazd z odesłaniem wprost do sklepów e-commerce najemców Elektrowni Powiśle. Projekt pokazuje, że Elektrownia Powiśle wychodzi naprzeciw swoim partnerom nie tylko w przestrzeni inwestycji, ale również w kanałach online.

Big Picture z obsługą PR

Z kolei współpraca Elektrowni Powiśle z Big Picture (nawiązana w wyniku rekomendacji) poprzedzona była szeroki audytem komunikacyjnym i obejmuje doradztwo strategiczne w obszarze działań PR i wizerunkowych, w tym media relations, influencer relations. Współpraca obejmuje także doradztwo w zakresie doboru partnerów oraz eventów.

Obecnie do zadań Big Picture należy prowadzenie komunikacji świątecznych działań Elektrownii Powiśle w mediach oraz opracowywanie bieżących rekomendacji kreatywnych. Big Picture wspiera także komunikację strefy Beauty Hall poprzez działania media relacyjne oraz influencerskie.

Strony nie informują na jaki okres nawiązana została współpraca.

Elektrownia Powiśle powstała w wyniku rewitalizacji zabytkowego obiektu przemysłowego z 1904 roku, zaopatrującego w energię m.in. Pałac Kultury i Nauki. W jej ceglanych murach znajduje się ponad 100 sklepów i restauracji, strefy Food Hall, Beauty Hall. Pomiędzy budynkami Elektrowni znajdują się 3 place, wykorzystywane do organizacji licznych wydarzeń.  Kompleks wybudował deweloper White Star Real Estate.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Elektrownia Powiśle wybiera do współpracy Big Picture i Kerris Select

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl