SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Elektruś promuje właściwe postępowanie z elektrośmiaciami

Spółka MB Recycling, właściciel projektu Elektryczne Śmieci wprowadza swojego brand hero – Elektrusia. To inicjatywa, która ma na celu promowanie właściwego postępowania z elektrycznymi i elektronicznymi śmieciami oraz budowanie świadomości ekologicznej wśród konsumentów.

Elektruś to postać stworzona z myślą o edukacji i motywacji do odpowiedzialnego postępowania z elektrycznymi i elektronicznymi urządzeniami. Jest on symbolem zaangażowania MB Recycling w ochronę środowiska oraz propagowania zrównoważonego stylu życia.

-Jesteśmy dumni z wprowadzenia Elektrusia jako naszego brand hero. To nie tylko bohater reklamowy, ale przede wszystkim ambasador naszej misji ekologicznej. Chcemy, aby Elektruś stał się symbolem odpowiedzialności ekologicznej i inspiracją dla wszystkich, także najmłodszych którzy pragną działać na rzecz naszej planety - mówi Karolina Wrońska, dyrektor ds marketingu MB Recycling.

Elektruś promuje właściwą segregację elektrycznych i elektronicznych śmieci. Wspiera konsumentów w identyfikowaniu, jakie urządzenia można poddać recyklingowi, i jak to zrobić w sposób bezpieczny dla środowiska. Uświadamia też o negatywnym wpływie niewłaściwego postępowania z elektronicznymi odpadami na naszą planetę. Zachęca do dbania o środowisko naturalne dla dobra przyszłych pokoleń.

Poprzez obecność w kampaniach i akcjach edukacyjnych MB Recycling ma na celu przełamać barierę pomiędzy klientami a branżą recyklingową.

Świat Elektrusia będzie stanowił nie tylko kampanie reklamowe, ale także interaktywne działania edukacyjne, gry i wydarzenia społecznościowe, które zachęcą konsumentów do świadomego zaangażowania się w ochronę środowiska. MB Recycling jest już aktywny na tym polu poprzez aktywne działania Fundacji Odzyskaj Środowisko.

Postać Elektrusia przygotowało Studio Graficzne 66projekt.pl 
 

 

 

Dołącz do dyskusji: Elektruś promuje właściwe postępowanie z elektrośmiaciami

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl