SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Operator multipleksów z nowym logo i hasłem

Emitel odświeżył logo firmy, identyfikację wizualną oraz zaprezentował nowe credo „Integrator infrastruktury przyszłości”.  Zmiany mają odzwierciedlać nowe pozycjonowanie rynkowe wynikające z realizowanej przez spółkę strategii. Firma uruchomiła też nową stronę internetową. Nie ma na niej forum dyskusyjnego.

Logo Emitel zostało odświeżone po 24 latach. Zmianie ulega wiodąca kolorystyka. Firma podała w komunikacie, że granat będzie symbolizował „wieloletnie doświadczenie, niezawodność usług emisji sygnału TV i Radia”. Spektrum barw pomarańczu i czerwieni, ma według Emitela symbolizować „innowacyjność, rozwój i wychodzenie na przeciw nowym potrzebom klientów”. Projekt zrealizowano we współpracy z Agencją Art.Group.

- Decyzja odświeżenia logotypu Emitel to nie tylko zabieg graficzny, ale podkreślenie transformacji jaką przechodzi firma odpowiadając na zmieniające się otoczenie biznesowe. W ostatnim czasie dostosowujemy naszą ofertę produktów i usług , aby lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów i sprostać wyzwaniom przyszłości – rosnącemu znaczeniu bezprzewodowej transmisji treści i danych. Jesteśmy dumni z naszej historii i doświadczenia w zakresie naziemnej transmisji sygnałów telewizji i radia. Chcemy jednak podkreślić koncentrację na nowych usługach oraz zaangażowanie w rozwój infrastruktury cyfrowej. Ta filozofia wpisuje się w strategię „Buy, build and grow”, realizowaną przez naszego właściciela – Cordiant Digital Infrastructure - skomentował Andrzej J. Kozłowski, prezes Emitela.

Zmiany mają odzwierciedlać obecną strategię Emitel, a więc rozwój projektów #SmartCity & #IoT, rozbudowę portfela usług telekomunikacyjnych, infrastruktury wieżowej, pogłębioną współpracę z operatorami komórkowymi oraz rozwijaną nową linię biznesową dedykowaną branży UAV.

Bez odnośnika do uznanego forum dyskusyjnego

Jak informowaliśmy na początku marca, operator naziemnej telewizji i radia zdecydował się zamknąć działające od kilkunastu lat forum dyskusyjne. Służyło zarówno specjalistom, jak i pasjonatom, którzy w ostatnim czasie krytykowali firmę za decyzję o jego likwidacji. - Wzmianki o likwidacji forum są nieco przesadzone. Może ono jedynie nie działać w domenie Emitel. Obecnie zastanawiamy się nad nową, odświeżoną formułą działania forum - jeśli zapadną konkretne decyzje dam Panu znać - mówiła Wirtualnemedia.pl Agnieszka Sobucka, dyrektor Biura Marketingu i Komunikacji, rzecznik prasowy Emitela.

Mimo tej deklaracji 15 marca, wyłączono możliwość dodawania postów w niemal wszystkich działach. Do 18 marca możliwe było to jedynie w temacie o zamknięciu forum. Wtedy i ta część forum została zablokowana. - W chwili obecnej nie komentujemy doniesień dotyczących zmian na Forum Emitel. Do momentu implementacji nowej strony internetowej spółki (co nastąpi w kwietniu), strona forum.emitel.pl pozostaje dostępna dla użytkowników, kolejne zmiany w działalności Forum Emitel zachodzą zgodnie z harmonogramem zmian opublikowanym na forum, o kolejnych krokach będziemy informowali z początkiem kwietnia – tłumaczyła Sobucka.

Na nowej stronie internetowej nie ma linku do forum dyskusyjnego firmy. Archiwalne dyskusje można wciąż znaleźć pod adresem forum.emitel.pl. Rejestracja na forum nie jest jednak możliwa, a większość działów pozostaje zamknięta. Pisać można tylko w temacie „Naziemna Telewizja Cyfrowa - różne sprawy - ciąg dalszy”, założonym 13 maja.  Mimo ograniczeń, odnotował on ponad 820 odsłon. Na forum widnieje stare logo Emitela.

Dołącz do dyskusji: Operator multipleksów z nowym logo i hasłem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl