SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Enea SA szuka agencji wspierającej w zakresie usług ATL i BTL

Spółka Enea SA rozpoczęła przetarg na wybór agencji wspierającej ją w obszarze ATL i BTL. Będzie z nią pracować przez dwa lata na podstawie tzw. umów ramowych.

Article

Wybrana agencja będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę ATL i BTL w zakresie planowania i projektowania wszystkich materiałów produktowych, sprzedażowych, promocyjnych, wizerunkowych i informacyjnych dla spółki. Będzie pracować dla Enea przy prowadzonych przez spółkę na bieżąco działaniach i kampaniach. Za każdym razem zakres współpracy będzie określany na podstawie briefu.

Poza tym wybrana firma będzie współpracować z Enea przy tworzeniu strategii w obszarze online i offline, przy tworzeniu strategii zaangażowania społecznego marki, przy działaniach realizowanych zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zajmie się też m.in. obsługą loterii promocyjnych, konkursów i innych projektów.

Będzie także zajmować się przygotowaniem i produkcją spotów reklamowych do telewizji, radia i internetu, billboardów sponsorskich, przygotowywaniem sesji zdjęciowych, animacji, prezentacji multimedialnych, reklam internetowych oraz materiałów wideo do mediów społecznościowych. Ponadto będzie też odpowiadać za projekty ulotek, folderów, plakatów, billboardów, reklam prasowych itp.

Wybrana agencja będzie pracować dla spółki Enea przez 2 lata od momentu podpisania umowy. Przetarg trwa do 11 października, a firma zastrzega, że może w nim wybrać więcej niż jedną agencję.

Na początku czerwca spółka rozstrzygnęła trwający od jesieni ub.r. przetarg na obsługę reklamową. Wybrała w nim agencję Walk Creative.

Enea jest w trakcie wyboru firmy, która zajmie się jej obsługą w social mediach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Enea SA szuka agencji wspierającej w zakresie usług ATL i BTL

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl