SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Energis oferuje narzędzie do kontroli wydatków telekomunikacyjnych

Energis wprowadził do swojej oferty Raporter - narzędzie do szczegółowej kontroli kosztów usług telefonicznych

Energis Polska udostępnił swoim klientom zaawansowane narzędzie umożliwiające bieżący monitoring oraz analizę rachunków telefonicznych. Dzięki aplikacji połączonej bezpośrednio z systemem billingowym operatora, klient może w każdej chwili sprawdzić aktualny wykaz przeprowadzonych rozmów, czas ich trwania oraz koszt. W ramach Raportera istnieje możliwość generowania szczegółowych raportów obrazujących trendy i charakterystykę w zakresie korzystania z usług telefonicznych w danej firmie. Narzędzie pozwala również na monitorowanie wyznaczonych limitów, przeglądanie faktur czy przypisanie poszczególnych numerów telefonicznych do konkretnego centrum kosztowego a także na generowanie dowolnych raportów. Ponadto Raporter umożliwia kontrolowanie połączeń realizowanych poza godzinami pracy, co pozwala Klientom na uniknięcie potencjalnych nadużyć - informuje firma w komunikacie.

Raporter jest usługą dodaną do wachlarza świadczonych przez Energis usług telefonicznych. W portfolio operatora znajdują się połączenia lokalne, międzystrefowe, międzynarodowe oraz do sieci komórkowych realizowane dzięki usłudze Energis 1066 lub Energis ISDN. Dzięki tym rozwiązaniom Klienci firmy zyskują nawet do 40% oszczędności na rachunkach telefonicznych. Mogą również odbierać połączenia przychodzące czy udostępniać własną numerację 0-700 czy 0-800, korzystając z usług Energis PREMIUM i Energis INFO. Operator oferuje także usługi transmisji danych oraz dostępu do Internetu, opartego na stałych łączach. Dodatkowo Klienci mogą skorzystać również z połączenia z Internetem typu dial-up.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Energis oferuje narzędzie do kontroli wydatków telekomunikacyjnych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl