SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Era Omnix

 Era Omnix

Sieć Era zaproponowała swoim abonentom Era Omnix - pierwszy tego typu na rynku produkt, który udostępnia nowe możliwości komunikacji, dostępu do informacji i rozrywki.

Era Omnix:

 " to wszystko co najnowsze i dostępne w świecie telefonii komórkowej, w zakresie usług niegłosowych,

 " to nowoczesne telefony z dużym i kolorowym wyświetlaczem, szybką transmisją danych GPRS oraz łatwym dostępem do Era Omnix. Podstawowym telefonem jest Motorola T720, ale Era Omnix dostępny jest również na telefonach: Nokia 7650, Sony Ericsson T68, Sony Ericsson T300 oraz Mitsubishi Trium Eclipse.

 " to najszersza w Polsce oferta serwisów informacyjnych i rozrywkowych możliwa dzięki nowemu modelowi współpracy dostawców serwisów z operatorem, który stawia najlepszych dziennikarzy i najpopularniejsze media do dyspozycji abonentów.

 " to dynamiczna forma przekazu i zwięzłość informacji wykorzystanych w nowych kanałach komunikacji. Badania poprzedzające uruchomienie Era Omnix, pozwoliły na takie przygotowanie usługi, aby korzystanie z jej funkcjonalności było łatwe i szybkie. Wszyscy abonenci sieci Era mogą dopasować sposób prezentacji usługi w telefonie do swoich potrzeb i upodobań.

W podstawowym menu Era Omnix znajdują się następujące kategorie:

 " Co nowego - zapewnia szybki dostęp do potrzebnych w danym momencie informacji.

 " Znajdź blisko - pozwola na wyszukanie interesujących obiektów położonych najbliżej miejsca, w którym się znajduje się użytkownik. Dodatkowo serwisy z prognozą pogody.

 " E-mail - nowy sposób na starą skrzynkę: powiadomienie SMS o nowych wiadomościach.

" Wiadomości - newsy z całego świata w przygotowywane przez najlepszych dziennikarzy różnych specjalności. " Sport - gorące relacje i wyniki sportowych zmagań.

 " Gry i zabawy - serwisy rozrywkowe, dzwonki i ikonki oraz gry Java, które można ściągnąć do pamięci telefonu komórkowego. Istnieje możliwość wysłania obrazków na telefon obsługujący MMS. " Zobacz więcej (Podróże, Biznes/Finanse, Muzyka, Erotyka, Co, gdzie, kiedy?, Rozrywka, Dla kobiet, Słowniki).

 " Ściągnij - tutaj można odświeżyć swój telefon i nadać mu jedyny, niepowtarzalny styl. Do dyspozycji nowe loga i dzwonki oraz wygaszacze. " Moje serwisy - możliwość dopasowania informacji do potrzeb użytkownika.

 " Szukaj - pomoc w wyszukiwaniu najistotniejszych informacji.

 " Era - dostęp do www.era.pl Z funkcjonalności i bogatych treści Era Omnix mogą również skorzystać wszyscy abonenci sieci Era posiadający telefon z kolorowym wyświetlaczem, szybką transmisją danych i przeglądarką WAP lub posiadający urządzenie typu PDA. Era Omnix to system otwarty.

Obecnie została uruchomiona pierwsza wersja produktu, która oferuje serwisy w ponad 200 kategoriach tematycznych przygotowanych przez 24 dostawców. W przyszłosci Era Omnix będzie można rozbudowywać o nowe usługi i kolejnych dostawców. Wszystkie oferowane w Era Omnix informacje przygotowywane są przez specjalistów w swoich dziedzinach.

Różnorodność dostawców gwarantuje możliwość swobodnego wyboru stylu i zakresu prezentowanych informacji. Uruchomienie Era Omnix nie wymaga opłat aktywacyjnych i abonamentowych. Za przeglądanie stron Era Omnix płaci się podobnie jak za korzystanie z WAP/GPRS. Era Omnix to bogaty wybór serwisów. Użytkownicy mogą sami wybrać z jakiego serwisu chcą skorzystać i w jaki sposób będą za niego płacili (np. dostęp dzienny, tygodniowy, miesięczny). W przypadku korzystania z płatnych serwisów, informacja o wysokości opłaty będzie wyswietlana bezpośrednio na telefonie. Specjalnie dla swoich abonentów Era przygotowała promocję pozwalającą na pełne zapoznanie się z możliwościami Era Omnix. Przez pierwszy miesiąc korzystanie z serwisów Era Omnix będzie bezpłatne. Funkcjonalność Era Omnix jest inspirowana podobnymi rozwiązaniami na świecie np. japońskim i-mode, choć technologicznie są to rozwiązania odmienne.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Era Omnix

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl