SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Eryk Karski w radzie nadzorczej Grupy K2

Eryk Karski został powołany do rady nadzorczej Grupy K2 przez walne zgromadzenie akcjonariuszy firmy. Karski jest związany z Value Fund Poland.

Article

W radzie nadzorczej Grupy K2 Eryk Karski zastąpił Tomasza Wołynko, który właśnie zrezygnował z dalszego zasiadania w niej.

Karski od 2007 roku jest partnerem w Value Fund Poland, a od dwóch lat pełni też funkcję zarządzającego funduszem Value Fund Poland Activist FIZ.

Wcześniej Eryk Karski pracował m.in. jako prezes i dyrektor generalny Zakładów Lentex (w latach 2009-2011), zastępca dyrektora zarządzającego i prokurent w Boryszewie (w latach 2005-2006), dyrektor ds. ekonomicznych Mennicy Państwowej (2003-2005) oraz zarządzał spółkami Progress Inwestycje Jedynka Bis i Narodowy Fundusz Inwestycyjny Zachodni NFI należącymi do Supernova Capital.

Ponadto zasiadał i zasiada w radach nadzorczych różnych firm, także notowanych na giełdzie.

W pierwszych trzech kwartałach ub.r. Grupa K2 zanotowała 76,03 mln zł wpływów ze sprzedaży i 1,35 mln zł zysku netto. W segmencie usług agencyjnych miała 1,19 mln zł zysku EBITDA, w mediowym - 1,83 mln zł, w infrastrukturalnym - 2,16 mln zł, a w IT - 466 tys. zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Eryk Karski w radzie nadzorczej Grupy K2

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl