SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Euro RSCG Warsaw dla Peugeot - Kampania "Rajd Młodych"

Peugeot Polska organizuje już po raz szósty akcję pod hasłem"RAJD MŁODYCH" wyszukiwania młodych, utalentowanych kierowców

Celem akcji jest popularyzacja sportu samochodowego, podnoszenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz ułatwienie najlepszym rozpoczęcia startów w imprezach rajdowych. Dotychczas wzięło już w nich udział wielu młodych ludzi, których marzeniem są profesjonalne rajdy samochodowe.

Celem kampanii przygotowanej przez Euro RSCG Warsaw, promującej Rajd Młodych jest zaroszenie młodych ludzi w wieku 18-25 lat do wzięcia udziału w eliminacjach rajdu.

W tym roku eliminacje odbędą się:

Wrocław: 23-24 kwietnia
Warszawa: 14-15 maja
Poznań: 18-19 czerwca
Chorzów: 10-11 września
Wielki finał odbędzie się w Warszawie 8 października 2005 roku. Nagrodą główną, jaką otrzyma zwycięzca Rajdu Młodych, jest samochód Peugeot 206 do wykorzystania na przyszłoroczny sezon.

Kampania Rajdu Młodych obecna będzie w prasie skierowanej do młodej grupy docelowej, w rozgłośniach radiowych oraz w działaniach bezpośrednich na uczelniach w formie specjalnych plakatów jak również w Internecie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Euro RSCG Warsaw dla Peugeot - Kampania "Rajd Młodych"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl