SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Europejski Fundusz Leasingowy reklamuje Start Leasing

Europejski Fundusz Leasingowy uruchomił kampanię internetową promującą Start Leasing - nowy produkt skierowany do przedsiębiorców sektora MŚP, którzy prowadzą działalność gospodarczą krócej niż 6 miesięcy.

Start Leasing to produkt finansowy dedykowany nowopowstałym firmom, który powstał dzięki otrzymaniu poręczenia Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego (EIF) w ramach unijnego "Programu ramowego na rzecz konkurencyjności i innowacji 2007-2013 (CIP)". Z oferty mogą również skorzystać firmy o słabszej kondycji finansowej (brak zdolności kredytowej lub wygenerowana strata), ale posiadające potencjał do rozwoju. Firma ubiegająca się o finansowanie musi spełniać definicję MŚP (z ang. SME- Small, Medium Enterprises). Przedmiotami leasingu będą pojazdy osobowe, dostawcze (do 3,5t) i ciężarowe (powyżej 3,5t), wyposażenie biur, gabinetów lekarskich, a także maszyny i urządzenia dla różnych branż (od solarium po koparkę).

Celem kampanii jest dotarcie do jak największej ilości klientów poszukujących źródeł finansowania (w tym również tych, którzy mają problem z uzyskaniem kredytu bankowego) i zainteresowanych leasingiem. Akcja marketingowa skierowana jest zwłaszcza do przedsiębiorców reprezentujących wolne zawody, takie jak medycy, prawnicy, architekci czy managerowie zatrudnieni na kontraktach managerskich.

Na potrzeby kampanii uruchomiony został specjalny Serwis internetowy www.startleasing.pl, który wyjaśnia zasady skorzystania z finansowania nowym produktem leasingowym EFL. Serwis pełni także rolę edukacyjną, w czym pomaga doradztwo specjalistów, którzy będą udzielać zainteresowanym przedsiębiorcom odpowiedzi na pytania w tematach związanych z leasingiem, prawem i księgowością. Wystarczy wpisać treść zapytania, a ekspert EFL udzieli wyjaśnień. Serwis będzie silnie promowany poprzez wizerunkową cześć kampanii.

Kampanię w internecie wesprą targetowane mailingi oraz różnorodne formy reklamowe na portalach branżowych oraz ściśle związanych z finansowaniem dla nowopowstałych firm.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Europejski Fundusz Leasingowy reklamuje Start Leasing

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl