SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Event PR promuje nową książkę

Agencja Event Public Relations rozpoczęła współpracę z Wydawnictwem Siedmioróg

Agencja Event Public Relations rozpoczęła współpracę z Wydawnictwem Siedmioróg, której celem jest promocja nowej książki Marty Fox "Coraz mniej milczenia". Książka składa się z czterech odrębnych opowiadań, opartych na autentycznych przeżyciach osób, będących pierwowzorami głównych bohaterów. Porusza ona problem fizycznego i psychicznego maltretowania dzieci, a także molestowania seksualnego, które to zjawiska występują często nie tylko w patologicznych, ale również w tzw. "dobrych rodzinach". Marta Fox jest pisarką o uznanym dorobku, wielokrotnie nagradzaną w kraju i za granicą. Jedna z jej powieści "Magda.doc" jest zalecana przez Ministerstwo Edukacji jako lektura szkolna.

Zadaniem agencji jest wypromowanie książki i zwrócenie uwagi na problem molestowania dzieci - temat szeroko omawiany w wysokorozwiniętych krajach zachodnich, coraz bardziej aktualny również w Polsce (ogłoszono właśnie Rok Dziecka). Kolejnym zadaniem jest wskazanie na możliwość, a nawet konieczność terapii dla osób żyjących z takim ciężkim bagażem doświadczeń. W tym celu agencja nawiązała współpracę z szeregiem organizacji społecznych, a także z wybitnymi autorytetami z dziedziny psychologii i życia rodzinnego. W kampanii zostaną ponadto użyte takie narzędzia, jak patronat medialny (m.in. Niebieska Linia i PR III), impreza promocyjna związana z ukazaniem się książki oraz media relations, których celem jest inspirowanie publikacji na temat książki, wywiadów z autorką, a także jej udział w programach TV oraz radiowych audycjach dotyczących m.in. wychowania dzieci.

Umowa przewiduje współpracę przez cały rok 2004.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Event PR promuje nową książkę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl