SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

EventLab rozświetla Pałac Kultury i Nauki

Artystycznie oświetlony Pałac Kultury i NaukiW dniach od 18 do 24 kwietnia 2006 agencja experiential marketing EventLab realizuje projekt największego w historii artystycznego oświetlenia Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie autorstwa węgierskiego artysty Petera Kozmy.

Projekt jest częścią trwającego do końca maja festiwalu Klubu Twórców Reklamy.

EventLab jest pomysłodawcą zaproszenia do Polski węgierskiego artysty Petera Kozmy oraz wykorzystania do jego projektu budynku Pałacu Kultury i Nauki. Do tej pory Peter gościł ze swoimi miejskimi performancami w Londynie, Paryżu, Berlinie, Zurychu oraz Budapeszcie. Warszawskie wydarzenie odbywa się w ramach festiwalu Klubu Twórców Reklamy organizowanego przez Stowarzyszenie Agencji Reklamowych.

    

Projekty węgierskiego artysty wszędzie na świecie mają na celu ukazanie miasta, jego przestrzeni oraz budowli z odmienionej perspektywy. Poprzez wizualizacje Kozma zmienia przestrzeń, w której pracuje i zmusza ludzi do zastanowienia się nad obliczem dobrze znanych przestrzeni. W ciągu pierwszych trzech dni trwania projektu formy wyświetlane na całej fasadzie Pałacu od strony ulicy Marszałkowskiej między innymi przekształciły budynek w olbrzymi wodospad oraz transformowały go w wielką budowlę z klocków, odwołując się do trendów kubistycznych.

Reklama cały czas szuka nowych pomysłów i nowych sposobów komunikacji. Przy tym projekcie pokazujemy, że jesteśmy w stanie budować markę, jednocześnie tworzyć mocną, emocjonalną więź z ludźmi. Tego typu projekty dla nas jako agencji marketingu doświadczeń są wyjątkowo istotne, również po to aby budować świadomość nowych metod komunikacji wśród naszych Klientów. - powiedział Julian Kozankiewicz managing partner EventLab. Warszawski projekt sponsorowany jest przez firmę Vattenfall.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: EventLab rozświetla Pałac Kultury i Nauki

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl