SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ewa Grzech na czele nowego działu komunikacji Avon Polska

Avon Polska stworzyło zintegrowany dział komunikacji, skupiający wszystkie obszary komunikacyjne w strukturach marki. Na jego czele stanęła Ewa Grzech, awansując na stanowisko head of integrated communications.

Ewa Grzech Article

W skład nowego, zintegrowanego działu komunikacji wchodzą zespoły field communication (komunikacji do konsultantek) oraz PR, CSR i komunikacji wewnętrznej. Głównym zadaniem nowego działu jest zapewnienie synergii działań i spójności we wszystkich strukturach Avon: wsparcie sprzedaży, PR produktowy, PR korporacyjny, marketing wewnętrzny oraz społeczna odpowiedzialność biznesu.

Ewa Grzech w Avon od 2017 roku

W związku ze zmianami Ewa Grzech - związana z Avon od 2017 roku - która do tej pory pełniła funkcję external & internal communications manager, objęła w firmie nowe stanowisko head of integrated communication.

Ewa Grzech w  nowej roli w strukturach Avon będzie odpowiadała za integrację działań komunikacyjnych przy jednoczesnej bliskiej współpracy z partnerami z działów sprzedaży, omnichannel oraz marketingu.

Grzech ma 13-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania kryzysowego, społecznej odpowiedzialności biznesu, relacji z mediami, komunikacji korporacyjnej i wewnętrznej. Swoją drogę zawodową rozpoczynała w Agencji Edelman Polska. Dalszą karierę kontynuowała w Huawei Polska jako PR manager, skąd w 2017 roku przeszła do Avon Cosmetics Polska.

Dołącz do dyskusji: Ewa Grzech na czele nowego działu komunikacji Avon Polska

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gosc
Co za fatalne zdjecie!! To jest jakis antyimage. Kobieta wyglada jakby nie miala szyji. Jest tylko jakas zdekapitowana glowa,bez tulowia..To jest cos strasznego! Kto jest odpowiedzialny za upublicznienie takich zdjec jak z halloween..ble..
odpowiedź