SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ewa Wójcikowska i Joanna Maj startują z agencją Trufle.PRO

Trufle.PRO to nowo powstały hub PR, założony przez Ewę Wójcikowską i Joannę Maj. Oferuje usługi dla agencji PR, szkolenia dla firm oraz PR-owców.

Trufle.PRO zostały zbudowane na 3 filarach. Pierwszy to agencja PR dla sektorów B2C i B2B, specjalizuje się w brand PR, komunikacji korporacyjnej, komunikacji wewnętrznej, komunikacji w kryzysie oraz employer brandingu. 

Drugim filarem są szkolenia dla firm, ze szczególnym uwzględnieniem liderów marek, którzy chcą uzupełnić wiedzę z zakresu budowy skutecznych strategii komunikacji, nauczyć się, jak efektywnie wykorzystywać tę wiedzę w biznesie, ale także jak współpracować z agencją PR, czego od niej oczekiwać i jak rozliczać ją z zadań.

Ostatni filar hubu to szkolenia dla ekspertów PR. - Dążymy do tego, aby PR-owcy nabyli umiejętność opracowywania skutecznych strategii oraz zrozumieli otaczający ich ekosystem. Naszym celem jest uczynienie z nich partnerów biznesowych, a nie jedynie podwykonawców. W ramach szkoleń uczestnicy nie tylko zdobywają wiedzę z zakresu PR, ale również konfrontują swoje predyspozycje psychofizyczne, aby świadomie podjąć decyzję o wyborze zawodu lub pozostaniu w nim - podkreśla Ewa Wójcikowska.

- Trufle.PRO zachęcają, aby marki nie traciły z oczu tego, co dla nich najcenniejsze - w naszym języku Trufli, czyli człowieka, a dopiero później konsumenta. Marketing przyciąga, ale to PR buduje relacje oparte na empatii i zatrzymuje odbiorcę. - podkreślają właścicielki Hubu, Ewa Wójcikowska, strateg komunikacji PR i Joanna Maj, strateg rozwoju biznesu. 

Ewa Wójcikowska w swojej karierze współpracowała z ponad 100 markami. Do agencji wnosi doświadczenie z pracy dla sektorów: beauty, fashion, fmcg, automotive, spedycja, zdrowie, medycyna. Przez 21 lat prowadziła własną agencję PR – 7 Public Relations. Jest wykładowczynią akademicką. 

Joanna Maj to strateg rozwoju biznesu z kilkunastoletnim doświadczeniem. „Wydobywam potencjał. Słucham, analizuję i łączę fakty, aby móc zaproponować rozwiązania długofalowe, a nie tylko na tu i teraz” – mówi o sobie. 

Dołącz do dyskusji: Ewa Wójcikowska i Joanna Maj startują z agencją Trufle.PRO

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
xyz
Co poszło nie tak, że Ewa Wójcikowska po raz kolejny rozkręca agencję PR? 7PR czy jakoś tak, nie wyszło? No to prosimy o info.
0 0
odpowiedź