SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jastrzabpost z nową redaktorką prowadzącą

Ewelina Celejewska została nową redaktorką prowadzącą serwisu Jastrzabpost (Media Pop), który pod koniec ub.r. został przejęty przez Grupę Wirtualna Polska.

Article

Celejwska podlega pod Justynę Michalską, szefową redakcji Pudelka, który sprawuje nadzór nad witryną Jastrzabpost.pl.

Ewelina Celejewska przez ostatnie dwa lata była szefową witryny poradnikzdrowie.pl w ZPR Media. Wcześniej prowadziła serwis „Zdrowie Wprost'.

Serwis Jastrzabpost.pl jest jednym z kilku serwisów o showbiznesie w Grupie Wirtualna Polska obok Pudelka czy serwisu Gwiazdy.wp.pl.

Wirtualna Polska kupiła wydawcę Jastrzabpost

Grupa Wirtualna Polską spółkę Mediapop, wydającą m.in. Jastrzabpost.pl, Pysznosci.pl, Genialne.pl i Popularne.pl. Przejął w listopadzie ub.r. WP zapłaciła wtedy za tę firmę 28 mln zł. W komunikacie Wirtualnej Polski podano, że dodatkowe maksymalnie 9 mln zł to cena typu earn-out, a warunki jej płatności określono w umowie.

W marcu br. Jastrzabpost.pl miał 3,71 mln użytkowników, 12,49 proc. zasięgu oraz 3 minuty i 47 sekund średniego czasu korzystania.

Dołącz do dyskusji: Jastrzabpost z nową redaktorką prowadzącą

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Śmiechłem
Co? Czyli te naciski władz to w tej sprawie?
15 9
odpowiedź
User
o
Grupę Wirtualną Polską

Chyba nie powinno się odmieniać :)
0 0
odpowiedź
User
MJ
Jak J.M. radzi sobie w Pudelku?
9 5
odpowiedź