SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Express Biedrzyckiej” z cotygodniowym wydaniem poświęconym wyborom

„Express Biedrzyckiej - Wybory 2023” to nowy format poświęcony zbliżającym się wyborom parlamentarnym, emitowany jest w każdy piątek i podsumowuje mijający tydzień kampanii. Prowadzi go dziennikarka „Super Expressu” (Grupa ZPR Media) Kamila Biedrzycka.

Kamila Biedrzycka (fot. materiały prasowe)Kamila Biedrzycka (fot. materiały prasowe)

„Express Biedrzyckiej” to codzienny program od ponad trzech lat prowadzony przez dziennikarkę polityczną Kamilę Biedrzycką, która do studia przy ulicy Jubilerskiej 10 zaprasza polityków, ekspertów, działaczy, naukowców. Godzinny program emitowany jest od poniedziałku do piątku na trzech platformach „Super Expressu”: na kanale YouTube „Super Expressu”, na stronie głównej se.pl oraz Facebooku.

„Express Biedrzyckiej - Wybory 2023” to nowy format poświęcony zbliżającym się wyborom parlamentarnym, emitowany jest w każdy piątek i podsumowuje mijający tydzień kampanii. Program ruszył w rozszerzonej formule: został podzielony na 3 rundy, każda ma wiodące zagadnienie, wokół którego skupia się dyskusja. Zwiększono także liczbę zaproszonych gości.

„Dajemy widzom jak najszerszy przekrój informacji. Dzięki gościom przedstawiamy go z różnych punktów widzenia, a wszystko to w zauważalnie mniej formalnej niż telewizyjna formule. Dbamy także o to, aby komentujący na czacie widzowie mieli szansę zadać swoje pytania, bo to także widzowie są istotną częścią tego programu” - mówi Kamila Biedrzycka.

Założeniem rozszerzonego formatu „Express Biedrzyckiej - Wybory 2023” nadawanego w piątki jest to, aby politycy i eksperci pojawiali się w studiu naprzemiennie. Producentem, wydawcą i YouTube managerem „Expressu Biedrzyckiej” jest Michał Kozłowski.

„Przez trzy lata nadawania programu na żywo udało nam się zbudować szeroką i wierną publiczność. Tak jak wybory parlamentarne są niezwykle ważne z perspektywy funkcjonowania państwa i kierunku, w którym będzie się rozwijało, tak dla nas ważna jest dbałość o naszych widzów. I ta piątkowa formuła jest właśnie wyjściem naprzeciw ich oczekiwaniom. Chcemy, aby każdy kto włączy w piątek »Express Biedrzyckiej - Wybory 2023« i posłucha naszej debaty, mógł samodzielnie wyrobić sobie zdanie na temat propozycji przedstawianych przez polityków. Nie zamierzamy jednak narzucać w programie żadnej narracji, ani sposobu myślenia, chcemy dawać ludziom wybór” — mówi Kozłowski.

Producent podkreśla, że piątkowy rozszerzony format to platforma do dyskusji konstruowana tak, aby widz mógł dokonać samodzielnego wyboru idąc do urny. Dotychczasowymi gośćmi programu byli m.in.: Jan Grabiec, Marek Sawicki, Jan Strzeżek czy dr Bogusław Grabowski, dr Mirosław Oczkoś, dr Ewa Pietrzyk-Zieniewicz.

„Po emisji pierwszego odcinka odzew widzów był bardzo pozytywny, co tylko jeszcze bardziej utwierdziło nas o słuszności obranego kierunku” — mówi Kozłowski.

„Express Biedrzyckiej” na samym tylko kanale YouTube notuje w każdym miesiącu od 5,2 mln do 7,2 mln wyświetleń.

Od 2018 roku

Kamila Biedrzycka z „Super Expressem” związana jest od 2018 roku. Wcześniej współpracowała z Telewizją WP, TVP Info, TVN24, RMF FM i TOK FM.

Jak wynika z danych Polskich Badań Czytelnictwa w pierwszym kwartale br. średnia sprzedaż ogółem „Super Expressu” wynosiła 74 968 egz., po spadku o 14,89 proc. rok do roku.

Portal Se.pl w maju odwiedziło 11,3 mln użytkowników (38,17 proc. zasięgu), spędzali tam średnio 8 minut i 9 sekund (dane Mediapanel).

Dołącz do dyskusji: „Express Biedrzyckiej” z cotygodniowym wydaniem poświęconym wyborom

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Widz
Najlepszy program! Express wszedł na stałe do mojej codziennej playlisty!
odpowiedź
User
Daniela
Przecież jeszcze 4 miesiące zostają do wyborów! Jedna trzecia roku!
odpowiedź
User
Zainteresowany
Oglądam codziennie! Nowa formuła fajnym rozwinięciem całości!

Po ewentualnej zmianie władzy chciałbym zobaczyć Kamilę znowu w TVP! Najlepiej przenieść program z całą ekipą
odpowiedź