SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Extrema na wiosnę

Wirtualna Polska uruchomiła więc serwis w całości poświęcony sportom ekstremalnym.

Informacje w serwisie pogrupowano w działy Ziemia, Powietrze, Woda, które skupiają dyscypliny sportowe ściśle związane z każdym z wymienionych żywiołów. Artykuły o poszczególnych dziedzinach opatrzono bogatym materiałem fotograficznym i multimedialnym – filmami dokumentującymi akrobacje, relacjonującymi polskie i światowe ekstremalne imprezy. Korzystając z serwisu, można poznać tajniki nurkowania, paralotniarstwa, wspinaczki, downhillu, czy skateboardingu.… Witryna informuje, na czym polega każda z dyscyplin, przedstawia najświeższe wiadomości i najnowsze trendy z nimi związane. W cyklu „Kobiety na traktory” prezentowane są natomiast sylwetki kobiet uprawiających sporty ekstremalne.

„Coraz więcej osób zainteresowanych jest sportami ekstremalnymi. Już nie tylko czytają
o kitesurfingu, czy skydivingu, ale coraz częściej te dyscypliny uprawiają – mówi Grzegorz Chodkowski z serwisu Sport Wirtualnej Polski – Nasz serwis skupia w zasadzie wszystkie te dziedziny sportu, w których człowiek porusza się na granicy ryzyka i przekracza bariery, których jeszcze kilka lat temu nikt by nie przekroczył. W serwisie wyjaśniamy, omawiamy, podpowiadamy, relacjonujemy. Testujemy sprzęt, aktualizujemy ekstremalne kalendarium. Można do nas napisać, wysłać zdjęcia, historię swojej przygody ze sportami ekstremalnymi. Wszystko, co ciekawe, opublikujemy.”

Serwis współpracuje z magazynem „Free&Style”, czasopismami „Wielki Błękit” i „Podwodny Świat”. Już wkrótce witrynę uzupełnią materiały autorskie Grzegorza "Banana" Dominika – rekordzisty świata w nurkowaniu wrakowym. Coś dla siebie znajdą też pasjonaci wolnego biegania – specjalnie dla serwisu WP pisać będą członkowie PPA, czyli Polish Parkour Association.

http://extrema.wp.pl/

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Extrema na wiosnę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl