SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Fakt" edukuje

Akcja edukacyjna "Bądź zdrów z Faktem" w gazecie codziennej Fakt

Od poniedziałku 3 stycznia na łamach Faktu będzie przeprowadzana kolejna akcja edukacyjna dziennika pod hasłem "Bądź zdrów z Faktem!". Honorowy patronat nad nią objął Minister Zdrowia Marek Balicki. Skierowana jest do osób szukających wszelkich informacji o lekach. W obszernym materiale dziennik pokazuje, iż można bez szkody dla zdrowia zaoszczędzić na lekach, prosząc lekarzy i aptekarzy o zamienniki dla leków powszechnie uważanych za drogie. 

Akcja na łamach FAKTU będzie przeprowadzona w pierwszym tygodniu stycznia. Fakt zaprezentuje w obszernym vademecum kilkaset leków. Leki będą przedstawione w podziale na kilka grup - według schorzeń i tego czy są lub nie są na receptę. Do każdego drogiego leku Fakt zaprezentuje maksymalną liczbę leków - pewnych i powszechnie uznawanych za zamienniki. Przy każdym leku zawarta będzie informacja o postaci i dawce oraz cenie. Fakt opublikuje również listę wszelkich adresów i telefonów ogólnopolskich, pod którymi można zdobyć najróżniejsze informacje o lekach.

W przygotowaniu materiału brali udział także eksperci z Naczelnej Izby Aptekarskiej. W środę, 5 stycznia i czwartek, 6 stycznia w redakcji Faktu uruchomiony zostanie dyżur telefoniczny ekspertów, którzy będą udzielali odpowiedzi na pytania czytelników.

"Leki" to kolejna kampania edukacyjna FAKTU, w której dziennik wychodzi naprzeciw potrzebom i problemom swoich czytelników. Poprzednie akcje FAKTU to: "Zasiłki",  "W służbie zdrowiu", "Fakt i ZUS w trosce o Ciebie", "Znajdź pracę z FAKTEM".

Akcję "Bądź zdrów z Faktem" wesprze kampania promocyjna w telewizji, w radiu oraz w prasie. Promocja akcji rozpocznie się 2 stycznia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Fakt" edukuje

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl