SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Felieton prof. Jerzego Bralczyka w jesiennej ramówce Radia Pogoda

W nowej ramówce Radia Pogoda (Grupa Radiowa Agory) znalazł się codzienny felieton prof. Jerzego Bralczyka oraz audycja „Szlachetne zdrowie w Radiu Pogoda" autorstwa Ewy Podolskiej. Wrócił też na antenę odnowiony program Roberta Janowskiego z udziałem słuchaczy.

Od września stały felieton felieton prof. Bralczyka pod tytułem „Słowo się rzekło” będzie emitowany codziennie od poniedziałku do piątku, o godz. 10.15. "Bohaterem" każdego odcinka będzie inne słowo, związane z Radiem Pogoda lub z piosenkami, które w nim można usłyszeć. Z kolei inną nowość, program „Szlachetne zdrowie w Radiu Pogoda", można będzie usłyszeć codziennie o godzinie 12.15. Dziennikarka Ewa Podolska obala lub potwierdza w nim popularne mity na temat zdrowia.

1 września wrócił również do studia Robert Janowski, który do tej pory pracował zdalnie z powodu pandemii. W audycji "Najpiękniejsze Melodie Roberta Janowskiego" będzie rozmawiał ze słuchaczami i gwiazdami. Nowości pojawiły się także w „Pogodnym Poranku", prowadzonym przez Joannę Kruk i Zygmunta Chajzera. Od poniedziałku do piątku para dziennikarzy sprawdzać będzie, jak wyglądają śniadania gwiazd, a słuchacze codziennie wymyślać będą tzw. „lepieje" na zadany temat.

Słuchacze stacji mogą też wygrywać gadżety Radia pogoda w zabawie „Niezłe zagranie". W konkursie Jakub Mędrzycki zagra na pianinie fragmenty piosenek - z początku krótkie, a potem coraz dłuższe. Zabawa potrwa przez cały dzień, a jej zwycięzcą zostanie osoba, która jako pierwsza odgadnie tytuł zagranej piosenki.

Pojawienie się nowych propozycji dla słuchaczy w ramówce Radia Pogoda wspiera promocja na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

W okresie od maja do lipca br. średni udział Radia Pogoda pod względem słuchania wyniósł 1,0 proc.

 

Dołącz do dyskusji: Felieton prof. Jerzego Bralczyka w jesiennej ramówce Radia Pogoda

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Oglądam TVP
Czy ta cała Anna Kruk mogłaby przestać śmiać się non stop bez powodu?Przecież to takie sztuczne plastikowe...
odpowiedź
User
martin
posuha bym radja pogsa w csthowie
odpowiedź
User
Czy warto?
Zapowiada się szybkie zakończenie programu, agora pociągnie jeszcze miesiąc, dwa
odpowiedź