SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„FilmOffka” - Sony Mobile i TVN kręcą serial smartfonami Xperia Z2 w technologii 4K

Sony Mobile i TVN współpracują przy projekcie filmowym „FilmOffka” w ramach którego powstaje serial komediowy kręcony przy pomocy smartfonów Sony Xperia Z2 i z zastosowaniem technologii 4K.

Sony Xperia Z2 Article

Serial opowiada o kręceniu filmów. Występują w nim m.in. Wojtek Mecwaldowski, Sebastian Stankiewicz, Agnieszka Bogdan i Anna Jażdżyk. Reżyserem i producentem jest Piotr Kumik. Historię, na kanwie której powstaje każdy odcinek, wymyślił, napisał i opowiada Bodo Kox.

W trzyminutowych odcinkach, nakręconych przy użyciu siedmiu smartfonów Xperia Z2, będzie można zobaczyć różne, typowe sytuacje, z którymi można zetknąć się na planie każdego filmu.

Przygotowano pięć pilotażowych odcinków serialu. Na czwartek 3 kwietnia br. Sony Mobile zaplanowało prapremierowy pokaz w pełnej technologii na ekranach telewizorów 4K podczas gali wprowadzającej na polski rynek smartfon Xperia Z2. Premiera w sobotę 5 kwietnia o godz. 10.00 w porannym programie telewizji TVN24 oraz w niedzielę 6 kwietnia na antenie TVN w programie „Dzień Dobry TVN”.  Odcinki dostępne będą również w serwisie Player.pl. Ponadto będą emitowane na kanale marki Sony Mobile na YouTube oraz promowane w jej kanałach społecznościowych.

Z kolei w niedzielę 30 marca w programie „Co Za Tydzień” w TVN można było zobaczyć relację z planu „FilmOffki”, a w poniedziałek 31 marca bohaterowie serialu będą gośćmi w porannym „Dzień Dobry TVN”.

Projekt „FilmOffka” powiązany jest również z konkursem „Bierzcie i kręćcie”, w ramach którego Sony Mobile patronuje rywalizacji filmowców-amatorów, zaangażowanych przy kręceniu filmów pod wspólnym hasłem „Różnica tkwi w szczegółach”. W ramach konkursu każdy może zgłosić własny, jednominutowy film-etiudę na zadany temat. Szczegóły pod adresem bierzcieikreccie.com.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „FilmOffka” - Sony Mobile i TVN kręcą serial smartfonami Xperia Z2 w technologii 4K

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
operator
żenujące. Takie g..wienko nie do rasta do pięt kamerom. Pewnie dostali sporo kasy od Sony i tyle
9 14
odpowiedź