SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Firma Newensa i Stokowskiego kupiła kolejny pakiet akcji 4Fun Media

Cypryjska spółka Epicom nabyła pakiet 2,2 proc. akcji 4Fun Media i ma już 56,79 proc. udziału w kapitale tej spółki i puli głosów na walnym zgromadzeniu jej akcjonariuszy.

Epicom 93 296 4Fun Media kupił w piątek 31 stycznia i wtorek 4 lutego na giełdzie papierów wartościowych.

Przed tymi transakcjami Epicom miał akcje stanowiące 54,59 proc. kapitału 4Fun Media i dające taką samą cześć głosów na walnym zgromadzeniu jej akcjonariuszy. Obecnie udział Epicom w kapitale i puli głosów na WZA wynosi 56,79 proc.

Dwa tygodnie temu Epicom kupił 45,9 tys. akcji 4Fun Media stanowiących 1,08 proc. kapitału spółki.

W Epicom dyrektorem jest Ross Newens, od lutego 2018 roku prezes 4Fun Media, a wspólnikiem - Dariusz Stokowski, przewodniczący rady nadzorczej 4Fun Media.

W trzecim kwartale ub.r. grupa kapitałowa 4Fun Media przy wzroście wpływów sprzedażowych o 1 proc. do 12,93 mln zł zanotowała 1,69 mln zł straty netto. Pion e-commerce przy ogromnym wzroście przychodów miał 1,38 mln zł straty EBITDA, wpływy Bridge2Fun zmalały o połowę, a o 5 proc. wzrosły przychody z reklamy zewnętrznej.

W ub.r. kurs giełdowy 4Fun Media zmalał z 12-13 zł wiosną do 5-6 mln zł od października. We wtorek na koniec sesji wynosił 5,16 zł, co daje kapitalizację w wysokości 21,87 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Firma Newensa i Stokowskiego kupiła kolejny pakiet akcji 4Fun Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl