SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

first aid communication team dla Ørsted

first aid communication team odpowiada za doradztwo i realizację działań public relations w zakresie komunikacji korporacyjnej dla Ørsted w Polsce, firmy specjalizującej się w morskiej energetyce wiatrowej. 
 

Współpracę nawiązano w wyniku postępowania ofertowego.

W ramach umowy first aid communication team (FACT) odpowiada za obsługę Ørsted na polskim rynku, obejmującą doradztwo strategiczne oraz realizację usług public relations  w obszarze komunikacji korporacyjnej.

Po stronie agencji za realizację działań odpowiada zespół Agnieszki Mroczek, strategy director w first aid communication team. Natomiast po stronie firmy współpracę koordynuje Beata Głuszcz, communications manager w Ørsted Polska odpowiedzialna za całość działań związanych z  komunikacją zewnętrzną firmy w Polsce.

- Naszym głównym zadaniem będzie wzmacnianie rozpoznawalności marki Ørsted jako ważnego inwestora offshore w Polsce. Ta współpraca daje nam szansę aktywnego udziału w bardzo interesującym procesie transformacji energetycznej w kraju. Z przyjemnością podejmujemy to wyzwanie – dodaje Anna Jechna-Grabska, CEO agencji first aid communication team.

Dołącz do dyskusji: first aid communication team dla Ørsted

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl