SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Focus”, „Glamour” i „Gala” dostępne w wersji na tablety

Wydawnictwo G+J Polska udostępniło wersje na tablety trzech swoich magazynów: miesięczników “Focus” i “Glamour” oraz dwutygodnika “Gala”. Elektroniczne wydania zawierają dodatkowe materiały.

„Focus”, „Glamour” i „Gala” dostępne w wersji na tablety

Wersje tabletowe wszystkich trzech tytułów - dostępne od 25 września br. - wzbogacone są o interaktywne funkcjonalności, dodatkowe zdjęcia, teksty i komentarze, a w przyszłości pojawią się materiały multimedialne. Nie ma w nich reklam z wydań papierowych, ale z czasem mają pojawić się reklamy interaktywne (są już oferowane marketerom). Aplikacje działają na urządzeniach z systemami iOS oraz Android.

Cena jednego wydania “Gali” i “Glamour” w AppStore to 0,89 euro, a “Focusa” - 1,79 euro. Wszystkie tytuły są też dostępne w prenumeracie półrocznej (6,99 euro w przypadku “Gali” i “Glamour” oraz 8,99 euro za “Focusa”) i rocznej (odpowiednio 12,99 euro i 15,99 euro).

Dla klientów, którzy kupią  najnowszy tablet Samsung Tab 3, przygotowano specjalną promocję. Będą oni mogli bezpłatnie pobrać trzy najbliższe e-wydania “Focusa” i “Glamour”, a dwutygodnik “Gala” zostanie zaoferowany im w półrocznej, bezpłatnej prenumeracie. Promocja potrwa do końca roku, a aplikacje będą dostępne w wirtualnym sklepie Samsung Apps.

Premierę wydań magazynów na tablety wspierają działania promocyjne, prowadzone na łamach tytułów z portfolio G+J Polska oraz na ich profilach w serwisie Facebook. Aplikacje promuje też firma Samsung.

Za cyfryzację treści odpowiada Agata Materkowska, wydawca w G+J Polska. Aplikacje wraz z zespołem grafików przygotował dyrektor kreatywny wydawnictwa Paweł Rafa, który wraz z project managerem Olgą Sztąberską odpowiedzialny jest też za ich wdrożenie. Dariusz Zieliński, dyrektor strategii i rozwoju działu new business, jest z kolei odpowiedzialny za monetyzację aplikacji. Aplikacje zostały wdrożone przy współpracy z firmą Optizen Labs.

Niewykluczone, że niebawem pojawią się wersje mobilne dwóch kolejnych magazynów G+J Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Focus”, „Glamour” i „Gala” dostępne w wersji na tablety

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
antoni
opłaty w euro? no, no....
8 8
odpowiedź