SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

FoodWell przedłuża współpracę z agencją Starcom

Agencja mediowa Starcom, należąca do Publicis Groupe, wygrywa przetarg mediowy i tym samym przedłuża współpracę z FoodWell – marką korporacyjną, powstałą z połączenia spółek Bakalland i Purella Superfoods.

Starcom zajmie się strategią komunikacji oraz planowaniem i zakupem wszystkich mediów, w tym kampanii digitalowych, dla całego portfolio produktów marek Bakalland, Delecta, Purella Superfoods i Anatol.

Historia współpracy marek FoodWell ze Starcomem sięga 2005 roku, i zaczęła się od pierwszych kampanii realizowanych dla Delecty. W 2015 roku – po połączeniu marek i wygranym przetargu – do portfolio Starcomu dołączył Bakalland.

- Wieloletnia, partnerska współpraca to najlepszy przepis na głębokie zrozumienie potrzeb oraz sposób na rozwój biznesu Klienta. Nasze zaangażowanie, długotrwałe, bardzo dobre relacje i wzajemny szacunek pozwoliły zbudować solidny fundament pod zaufanie, którego potwierdzeniem jest nasza ponowna wygrana w przetargu. Kontynuacja współpracy jest dla nas powodem do dumy oraz dowodem na to, że nawet wobec dużych zmian, my wciąż pozostajemy niezawodnym partnerem – komentuje Ola Cichemska, communications & business director Starcom i liderka zespołu projektowego FoodWell.

Marka Bakalland rozpoczęła długofalową kampanię reklamową pod hasłem "Jesz, co dobre". Zaprojektowana w modelu 360˚ kampania obejmuje m.in. TV, OOH/DOOH, digital, influencer marketing oraz silne działania in-store. To pierwsza od 2017 roku kampania reklamowa na taką skalę.

Nowa platforma

"Jesz, co dobre” to nowa platforma dla marki. Za ideę kreatywną odpowiada agencja Przestrzeń, za kreacje i realizacje GPD Agency, planowanie i zakup mediów powierzono agencji mediowej Starcom. Za redesign marki Bakalland odpowiadają agencje brandingowe Czteryczwarte oraz HacketHamilton.

Równolegle prowadzona jest też kampania reklamowa marki Delecta – „Powiedz to prosto z serca”. Spoty reklamowe można zobaczyć w kluczowych stacjach TV do połowy kwietnia. Działania w TV są wspierane komunikacją w mediach społecznościowych, You Tube, Digital OOH oraz Influencer Marketing. Marka prowadzi także szeroko zakrojone działania wspierające widoczność produktów Delecta w sklepach. Za strategię komunikacji odpowiada agencja GPD, strategia mediowa i zakup mediów jest po stronie Starcom, a za strategię wizualizacji opakowań nowej linii Takie to proste odpowiada HiBrands.

Dołącz do dyskusji: FoodWell przedłuża współpracę z agencją Starcom

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl